Showbyznys

27. června 2018 16:51

redakce Prima Lajk

GALERIE: Obří královský trapas?! Lidé nadávají Meghan za porušení přísného pravidla, kterým ztrapnila královnu

Vévodkyně Meghan Markle se ukázala na další společenské akci s královnou Alžbětou II. Co tak hrozného zde provedla?

Bývalá herečka Meghan Markle je manželkou prince Harryho již přes měsíc a od té doby je její chování pod ostrým drobnohledem. Řeší se, zda má na sobě vhodné oblečení, jak se tváří apod. I když se nedávno dopustila menšího trapasu, když nepustila královnu jako první do auta, většinou lidé poukazují na úplné prkotiny a ona svou roli zvládá s grácií. Nyní se ale menšího faux pas přece jen dopustila.

Na úterním udílení ocenění Queen's Young Leaders Awards, jehož se zúčastnila s princem Harrym a Alžbětou II. totiž porušila nepsané pravidlo a během sezení si dala nohu přes nohu. Podle odborníků na etiketu si ženy v královské rodině nesmějí dávat nohu přes nohu. Mnohem vhodnější a důstojnější je prý mít nohy a kolena u sebe nebo mít nohy překříženy v oblasti kotníků.

Mnoho lidí a chytráků na internetu pak už Meghan za tento prohřešek nadává. Prý tím dala jasně najevo, že nastavená pravidla vůbec nerespektuje a přítomnou královnu tím zcela zostudila. Naštěstí se našlo i několik dobrých duší, které se Meghan zastaly a přispěchaly s fotkami princezny Diany, která ve své době také často měla nohu přes nohu. Zas tak urážlivé a přehnané to tedy nejspíš není a řada rejpalů by měla řešit vážnější věci.

Sdílejte článek
Štítky Princezna Diana Alžběta II. princ Harry Meghan Markle královna pravidla galerie porušení Harry a Meghan noha přes nohu

Přečtěte si také