Meghan Markle a její nohy.
Autor: profimedia.cz Meghan Markle a její nohy.

GALERIE: Obří královský trapas?! Lidé nadávají Meghan za porušení přísného pravidla, kterým ztrapnila královnu

Publikováno: 27.06.2018
Vévodkyně Meghan Markle se ukázala na další společenské akci s královnou Alžbětou II. Co tak hrozného zde provedla?

reklama

Bývalá herečka Meghan Markle je manželkou prince Harryho již přes měsíc a od té doby je její chování pod ostrým drobnohledem. Řeší se, zda má na sobě vhodné oblečení, jak se tváří apod. I když se nedávno dopustila menšího trapasu, když nepustila královnu jako první do auta, většinou lidé poukazují na úplné prkotiny a ona svou roli zvládá s grácií. Nyní se ale menšího faux pas přece jen dopustila.

Na úterním udílení ocenění Queen's Young Leaders Awards, jehož se zúčastnila s princem Harrym a Alžbětou II. totiž porušila nepsané pravidlo a během sezení si dala nohu přes nohu. Podle odborníků na etiketu si ženy v královské rodině nesmějí dávat nohu přes nohu. Mnohem vhodnější a důstojnější je prý mít nohy a kolena u sebe nebo mít nohy překříženy v oblasti kotníků.

Mnoho lidí a chytráků na internetu pak už Meghan za tento prohřešek nadává. Prý tím dala jasně najevo, že nastavená pravidla vůbec nerespektuje a přítomnou královnu tím zcela zostudila. Naštěstí se našlo i několik dobrých duší, které se Meghan zastaly a přispěchaly s fotkami princezny Diany, která ve své době také často měla nohu přes nohu. Zas tak urážlivé a přehnané to tedy nejspíš není a řada rejpalů by měla řešit vážnější věci.

Jakou má Charles přezdívku pro Meghan? 2

Otec Harryho vymyslel pro Meghan drsnou přezdívku! Jak své snaše tajně říká?

Proč Kate stála před Meghan? 1

FOTO: Tohle je pravý důvod, proč Kate zastiňovala na fotce Meghan! Z jakého důvodu si to královská rodina přála?

reklama