Proč Harry a Meghan neplánují dítě? 1
Autor: profimedia.cz Proč Harry a Meghan neplánují dítě? 1

Tohle je smutný důvod, proč princ Harry a Meghan stále nechtějí děti! Dočkáme se vůbec královského potomka?

Publikováno: 16.08.2018
Princ Harry a Meghan Markle si dávají s prvním potomkem malinko na čas. Co za tím ve skutečnosti stojí?

reklama

Už minimálně od královské svatby prince Harryho s bývalou herečkou Meghan Markle se spekuluje o brzkém narození jejich prvního potomka. Britská média se už týdny předhánějí v “zaručených“ informacích o utajovaném těhotenství či o usilovných pokusech páru. Jenže jak se zdá, tyto jisté zprávy budou (ne)překvapivě spíše mylné. Podle britského serveru Express totiž vše nasvědčuje tomu, že královská dvojice s těhotenstvím stále vyčkává a rozhodně nikam nespěchá.

Hlavním důvodem jsou jejich královské povinnosti a údajné obavy o Meghanino zdraví. Společně s Harrym totiž na podzim absolvuje svou první “královskou tour“, během níž zavítá např. do Austrálie a Nového Zélandu. Meghan zkrátka stráví hodně času cestováním v letadle. A to by mohl být v případě jejího těhotenství docela problém. Pro některé ženy může být lítání v době těhotenství velmi rizikové, v letadle jim hrozí větší pocit únavy a nevolnosti. Během prvních tří měsíců těhotenství se pak výrazně zvyšuje také riziko potratu.

Meghan proto ve svých 37 letech, kdy už jsou s požehnaným stavem spojená jistá rizika, nechce raději nic riskovat. Prvního potomka proto pár z praktických a zdravotních důvodů raději odkládá a začnou se o něj zřejmě pořádně snažit až na přelomu roku. Doufejme tedy, že déle už Meghan vyčkávat opravdu nebude.

Co napsala sestra Meghan k narozeninám? 2

ŠOK! Sestra Meghan Markle poslala brutální vzkaz na její 37. narozeniny! Tohle manželku prince Harryho zničí

Proč Meghan neoslaví své narozeniny? 1

Překvapivý důvod, proč princ Harry neoslaví s Meghan její první královské narozeniny! Blíží se velká krize?

reklama