Překvapivý důvod, proč princ Harry neoslaví s Meghan její první královské narozeniny! Blíží se velká krize?

Vévodkyně Meghan Markle bude slavit své první narozeniny v královské rodině. Princ Harry má ovšem zcela jiné plány.

Manželka prince Harryho Meghan Markle zažije za pár dní další velký milník. 4. srpna oslaví své první narozeniny v královské rodině. Veřejnost proto očekávala, že Harry připraví své manželce obří oslavu nebo ji aspoň pozve na pořádně luxusní večeři. Ostatně, není to tak dlouho, co jeho synovec princ George slavil své páté narozeniny na soukromém ostrově. Jenže Meghan se takového luxusu bohužel nedočká. Své 37. narozeniny totiž v ten den se svým milým vůbec neoslaví.

Harry má na ten zcela jiné plány. Společně s Meghan totiž půjde na svatbu svého nejlepšího kamaráda Charlieho Van Straubenzee, jenž si bude brát svou životní lásku Daisy Jenks. Harry a Charlie se znají už od školních let a spojuje je opravdu velké přátelství. Což ostatně dokazuje i fakt, že jde Harry svému kámošovi za svědka. Narozeniny jeho lásky tak musely jít tentokrát na vedlejší kolej. A něco nám říká, že v tomto případě to Meghan asi tolik neomrzí. Podle spekulací totiž Harry chystá něco velkého hned na následující den.

Sdílejte článek
Štítky krize oslava narozeniny princ Harry Meghan Markle Harry a Meghan George, princ z Cambridge drsný důvod Charlie van Straubenzee Daisy Jenks

Přečtěte si také