návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

ŠOK! Sestra Meghan Markle poslala brutální vzkaz na její 37. narozeniny! Tohle manželku prince Harryho zničí

Co napsala Meghanina nevlastní sestra vévodkyni k jejím 37. narozeninám?
Vydáno: 05.08.2018
Co napsala sestra Meghan k narozeninám? 2
Autor: profimedia.cz Co napsala sestra Meghan k narozeninám? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Meghan Markle, čerstvá vévodkyně ze Sussexu slavila o víkendu 37. narozeniny. A její nevlastní rodina o sobě opět dala vědět.

Meghanina nevlastní sestra Samantha Grant (nyní používá Markle, proč asi) totiž reagovala na oznámení, že se Meghan a princ Harry stáhnou ze světel reflektorů, aby měli nějaký čas sami pro sebe. Načež napsala na Twitter následující příspěvek: „OK, takže Cruella Deville se stahuje LOL dejte mi vědět jak to dopadlo.“ Následně označila Kensingtonský palác. Jako by snad čekala reakci.

O pár minut později nicméně pokračovala s tím, že by se Meghan měla podívat do zrcadla, protože se před realitou neschová. A o dalších patnáct minut později dodala, že všichni otcové na světě vědí, jak je Meghan proradná. Tím odkazuje samozřejmě na Meghanina nevlastního otce, se kterým nemá vévodkyně zrovna dobré vztahy. Dokonce ji ani nedoprovodil k oltáři na svatbě!

No a teď se její sestra ozvala znovu, když ji přála k narozeninám, a zároveň dodala, že by bylo hezké, kdyby Meghan laskavě poslala jejich otci taky narozeninové přání. Měl je před měsícem. Holt, rodinu si člověk nevybere, a když je někdo slavný, je to možná ještě horší.

Proč se Meghan s Harrym pohádali? 2

Harry s Meghan za sebou mají první velkou hádku. Kvůli čemu princ vybouchl?

Proč Meghan neoslaví své narozeniny? 1

Překvapivý důvod, proč princ Harry neoslaví s Meghan její první královské narozeniny! Blíží se velká krize?

Článek je zařazen v: Meghan Markle , královská svatba , princ Harry , narozeniny , sestra , otec