návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Harry s Meghan za sebou mají první velkou hádku. Kvůli čemu princ vybouchl?

Proč se Harry s Meghan pohádali?
Vydáno: 24.07.2018
Proč se Meghan s Harrym pohádali? 2
Autor: profimedia.cz Proč se Meghan s Harrym pohádali? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak se zdá, že období idylky je u konce a nový manželský pár vévodkyni Meghan s princem Harry potkaly první potíže. Podle zdrojů z Kensingtonského paláce se mladých pár dost ostře pohádal. A může za to princezna Diana!

Je dobře známo, že Meghan lidé často přirovnávají k populární zesnulé mamince prince Harryho. Meghan samotné pak navíc tato role vůbec nevadí. Jenže se zdá, že tentokrát už to přehnala. Na cestu do Austrálie si totiž koupila samé pánské obleky, které měla ve zvyku nosit právě samotná Diana, a to extrémně vytočilo jejího muže. Harry je totiž na maminku a vše s ní spojené velice citlivý, a tak reagoval velmi pobouřeně.

Do sporu se měla podle všeho zapojit i královna, která podle zvěstí s Dianou nikdy příliš nevycházela, a nepřeje si, aby Meghan dopadla stejně. Bohužel, zatím k tomu má díky všem svým skandálům dosti nakročeno.

Co se stane, až královna Alžběta zemře? 2

ODHALENO: 5 věcí, které se stanou, až zemře královna Alžběta! Věděli jste o některé z nich?

Proč Meghan nemá nikdo rád? 1

ODHALENO: 7 důvodů, proč lidé nenávidí manželku prince Harryho! Čím Meghan všechny štve?

Článek je zařazen v: královská svatba , Meghan , princ Harry , královna Alžběta , rozvod , hádka , pár , Princezna Diana