Velkými kamarádkami ale Kate s Meghan nejspíš nejsou.
Autor: profimedia.cz Velkými kamarádkami ale Kate s Meghan nejspíš nejsou.

Kate Middleton konečně řekla pravdu o jejím vztahu k Meghan! Vážně se vévodkyně nesnášejí?

Publikováno: 29.11.2018
Opravdu si vévodkyně Kate a Meghan nemohou přijít na jméno, nebo je všechno jinak?

reklama

Britská média mají v posledních týdnech zase o čem psát. Šíří se totiž spekulace, že manželky princů Harryho a Williama, Kate Middleton a Meghan Markle, se kvůli rozdílným povahám nemohou vystát a panují mezi nimi téměř nepřátelské vztahy. A údajně se kvůli tomu ochladily také vztahy mezi oběma královskými bratry. Tyto drby začaly ve chvíli, kdy Meghan s Harrym ohlásili své stěhování z Londýna do panství Frogmore. A všichni si proto začali myslet, že k nečekanému přesunu dochází právě kvůli dámské rivalitě. Jenže jak se zdá, tak to nemusí být úplně tak pravda.

Kate se totiž při návštěvě univerzity města Leicesteru o Meghan malinko rozpovídala a nevypadalo to, že by mezi nimi panovala velká zášť. Naopak Kate začala novinářům vyprávět o tom, jak je z Meghanina těhotenství nadšená a na další ratolest v královské rodině se těší. „Příchod děťátka je vždy výjimečná událost. Charlotte, Louis a George se dočkají bratrance nebo sestřenice,“ řekla Kate. Z jejích úsměvů to navíc opravdu nevypadalo, že by pro ni byla Meghan nepříjemným tématem.

To ostatně potvrzují nové informace magazínu Vanity Fair. Ten s odvoláním důvěryhodné zdroje tvrdí, že vévodkyně mají rozdílné povahy a nikdy asi nebudou nejlepšími kamarádkami. Žádné nepřátelství ale mezi nimi nepanuje a ženy se naučily spolu vycházet. Co myslíte vy? Vážně jsou drby o jejich rivalitě jednou velkou lží nebo Kate něco tají?

Harry a Meghan se stěhují 2

Princ Harry a Meghan se musí stěhovat! Kdo je v paláci už nesnesl a proč?

Nejoblíbenější členové královské rodiny.

Tohle jsou nejoblíbenější členové královské rodiny! Meghan skončila u lidí hůř, než byste čekali

reklama