návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Princ Harry a Meghan se musí stěhovat! Kdo je v paláci už nesnesl a proč?

Harry s Meghan musí z paláce pryč.
Vydáno: 25.11.2018
Harry a Meghan se stěhují 2
Autor: profimedia.cz Harry a Meghan se stěhují 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podle britského bulvárního deníku The Sun se mezi královskými bratry princem Williamem a Harrym nedávno rozjel konflikt, kvůli kterému se teď Harry a očekávající Meghan musí stěhovat z paláce pryč. Jak hádky vznikly, v tuto chvíli nikdo neví, jasné je pouze to, že Harry chce od své rodiny, a především bratra pryč, a tak se s Meghan stěhují do chaty ve Windsoru, kterou jim dříve královna darovala k jejich svatbě.

Ještě před nedávnem si přitom mladý královský pár nadiktoval rozsáhlé rekonstrukce Kensingtonského paláce, ve kterém měl mít až 20 pokojů sám pro sebe a své budoucí miminko.

Ne snad, že by je to mělo trápit. V jejich novém domě budou mít nejméně deset ložnic, tělocvičnu, studio na jógu nebo třeba dětskou hernu.

Meghan terorizuje služebnictvo 2

Je manželka prince Harryho tyranka?! Kvůli Meghan prý služebnictvo prchá z paláce. Co hrozného jim dělá?

Harry s Meghan dostanou od královny na Vánoce parádní dárek 2

ODHALENO: Královna poruší obří tradici, aby Harrymu a Meghan udělala na Vánoce radost! Jaké přání jim splní?

Článek je zařazen v: princ Harry , Megan Markle , královská svatba , palác , královna , princ William , Kate Middleton , stěhování , děti