návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Je manželka prince Harryho tyranka?! Kvůli Meghan prý služebnictvo prchá z paláce. Co hrozného jim dělá?

Čím Meghan terorizuje služebnictvo?
Vydáno: 20.11.2018
Meghan terorizuje služebnictvo 2
Autor: profimedia.cz Meghan terorizuje služebnictvo 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bývalá herečka a nyní manželka prince Harryho Meghan Markle si podle všeho na nový život v přepychu nezvyká úplně snadno. Pracovitá slečna totiž byla zvyklá dávat veškerou svoji energii do své práce, a když teď najednou žádnou práci nemá – energie se jí hromadí. Bohužel pro lidi kolem ní tu energii následně vypouští právě do nich.

Mladá perfekcionistka tak podle všeho píše služebnictvu klidně i v pět ráno a následně je celé dny zahrnuje svými požadavky a nápady, jak by mohli svoji práci zefektivnit. Po půl roce s Meghan to tak vzdala její osobní asistentka a nedávno palác opustil i společník prince Harryho, který mu byl pět let pravou rukou.

Meghan si tak vysloužila pár nemilých přezdívek a je otázkou, jestli až vyžene všechen personál, nezačne svojí hyperaktivitou lézt na nervy i zbytku královské rodiny. Neradi to říkáme, ale ta holka podle nás potřebuje práci. Opravdovou práci. Harry by se měl teď zamyslet a něco jí svěřit, jinak ho čeká pěkně náročný život a těžko říct, jestli na tom narození potomka něco změní.

Královna se s tím nemaže 2

Tuhle zprávu poslala KRÁLOVNA do kuchyně poté, co v jídle našla slimáka! Co drsného vzkázala?

Harry s Meghan dostanou od královny na Vánoce parádní dárek 2

ODHALENO: Královna poruší obří tradici, aby Harrymu a Meghan udělala na Vánoce radost! Jaké přání jim splní?

Článek je zařazen v: princ Harry , Meghan Markle , královská svatba , palác , služebnictvo , práce , energie