TopStar

30. dubna 2019 09:35

Mig 21 rozezpívali i Eriku Stárkovou a uzavřeli tak Hurá! Tour třemi vyprodanými koncerty v Praze

Oblíbená skupina Mig 21 se na tři dubnové večery tradičně vrátila do pražského Lucerna Music Baru a důstojně tam uzavřela jarní část Hurá! Tour. Nechyběla show v klasickém migovském duchu ani nová skladba, která byla na vystoupení představena.

‚‚Končí Hurá tour a já mám radost, že naši sponzoři si od začátku do konce nepřáli být jmenováni. Jste to totiž vlastně jen a jen vy, naši drazí fanoušci a fanouškyně. O to větší je náš dík,‘‘ zmiňuje frontman kapely Jiří Macháček.

Ozdobou posledních tří pražských koncertů turné se stala herečka Erika Stárková, která všechny přesvědčila, že není jen Dášou z legendárního seriálu Most, ale také výbornou zpěvačkou. Ta si s kapelou střihla hned dvě skladby - Tančím a baladu Orle.

Kapela Mig 21 tu představila i zbrusu nový singl, který se rozhodně objeví v setlistu nadcházejících letních koncertů. ‚‚Bylo to zase kromobyčejně krásné, mohli jsme si na vás vyzkoušet naši novinku, píseň Mezku hyjé! a tudíž s ní můžeme rovnou do nahrávacího studia. Těšíme se na vás v létě na festivalech!‘‘ dodává Jirka Macháček.

Videoklip na již zmíněnou skladbu Mezku hyjé! uvede podzimní turné, které Migové odstartují 4. října v Českých Budějovicích.

Mig 21 jsou česká popová (chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská) skupina, která se na domácí scéně pohybuje už od roku 1998. Proslavila se především hity Malotraktorem, Slepic pírka, Snadné je žít, Tančím, Chci ti říct, aj. Leaderem kapely je známý český herec Jiří Macháček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také