TopStar

17. května 2019 11:00

Markéta Škorňová

Někomu pomáhá k vnitřnímu klidu jóga, jiný preferuje box: Víte, co upřednostňuje Barbora Poláková?

Pětatřicetiletá zpěvačka a herečka Barbora Poláková vypadá líp než kdykoliv předtím. Partnerka herce Pavla Lišky (47) za to ale nevděčí józe či přísné životosprávě. Téhle divošce k duševní pohodě pomáhá box!

Bára sklízí jeden úspěch za druhým. I letos si odnesla sošku Anděla v kategorii sólová interpretka a daří se jí i v soukromí. Se svým životním partnerem hercem Pavlem Liškou vychovávají dvě holčičky a oba rodičové doslova zrají jako víno.

Čím to je? Bára se v rozhovoru pro Super.cz přiznala, že jí v duševní pohodě nepomáhá ani jóga, ani zdravá strava, ale box. „Začala jsem boxovat a dělá mi to moc dobře, ale furt se teda u toho tlemím,“ řekla se smíchem zpěvačka. Jak je vidět, o vybití nějakého vzteku tu nemůže být ani řeč, box si zamilovala pro vyplavování endorfinů. „Není to vůbec tak, že bych si tam šla vylít nějaký svoje negativní emoce. Je to čistá radost,“ dodala.

Herečka a zpěvačka Barbora Poláková žije s hercem Pavlem Liškou, se kterým má dcery - Ronju a Riku. S Liškou se poznali při natáčení sitcomu Marta a Věra. V posledních letech sbírá ve velkém i hudební ceny. Přitom se jako zpěvačka proslavila písní Kráva, kterou nahrála s kamarády jen tak pro radost. V březnu roku 2018 vydala své druhé album ZE-MĚ, díky kterému získala na letošních cenách Anděl hned dvě ocenění - jako zpěvačka a také za videoklip 2-8-5.

Sdílejte článek
Štítky životní styl box volný čas Bára Poláková

Přečtěte si také