TopStar

23. února 2019 21:29

Ilona Blašková

Pokáčovo jaro 2019 Vás zahrne Láskou

Mladý písničkář vystupující pod pseudonymem Pokáč, vyráží spolu s kytaristou, který si říká Láska, na společné turné s názvem POKÁČOVO JARO 2019. Společně navštíví 22 českých a moravských měst. Během tour zazní nové písně z chystaného alba, které vyjde po skončení turné.

Během tour zazní starší, ale i zbrusu nové písně, které se objeví na druhém albu. Mezi ně patří například Láska na vsi, V lese, Aromatické léto či Hrdinský čin. „Porost hlavy mi to však, bohužel, nevrátí. Zahraji ovšem i pár tónů z připravovaného druhého alba, což se vyplatí. Jako support vystoupí písničkář Láska, který kromě svých láskyplných melodií zaujme i svojí image hipstera v přechodu,“ říká o svém turné Pokáč.

Populární folkový zpěvák, vlastním jménem Jan Pokorný, je mnohými označován za „Jarka Nohavicu Youtubové doby“. V jeho písních se často potkává sarkasmus, ironie a nadsázka. Mezi jeho hity patří „Rád chodím na poštu“, „Vymlácený entery“ či písně jeho oblíbeného fotbalovému týmu AC Sparta Praha.

Kromě toho, je dvorním textařem zpěváka Voxela. Podílel se také na několika písních skupiny Mirai či Jakuba Děkana, se kterým nazpíval duet „Co bejvávolo, už není“. Na svědomí má také text skladby „Nejsem další“ z třetího ročníku hudebního projektu AquaBabes či text písně „Cizí zeď“ v projektu 1/10 od OneManShow FOUNDATION. V roce 2017 vydal své debutové album s názvem Vlasy, za které získal Zlatou desku.

Pokud máte zájem navštívit a zažít na vlastní kůži jedinečnou atmosféru Pokáčova koncertu, spěchejte. Některé koncerty jsou již vyprodané!

Sdílejte článek

Přečtěte si také