TopStar

23. září 2019 17:47

Pussycat Dolls chystají comeback v původní sestavě

Je tomu už skoro deset let, co se postupně rozpadla základní sestava dívčí skupiny Pussycat Dolls, nyní se zpěvačky dávají opět dohromady a u resuscitovaného složení nebude chybět ani Nicole Scherzinger.

Proč je tak zajímavé, že se vrátí právě vůdčí osobnost PSD? Nicole totiž několikrát razantně odmítla s ostatními členkami spolupracovat. Možná právě to desetileté výročí ji obměkčilo. Jak se bude děvčatům společně opět dařit ukáže nadcházející turné, na němž se společná chemie snad projeví.

Pussycat Dolls, jinak známé i pod zkratkou PSD, vznikly pod taktovkou choreogravky Robin Antin už v roce 1995. Původně šlo o taneční burleskní skupinu, která se časem vyprofilovala do hudebního subjektu a její složení se ustálilo na jménech Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Carmit Bachar, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt a Ashley Roberts.

V tomto složení se sláva PSD vzedmula neuvěřitelnou rychlostí. V rádiích se střídal hit za hitem a nechyběla spolupráce např. se Snoop Dogem.

Bohužel pro Pussycat Dolls následoval po vzestupu i pád. Skupina se začala postupně drolit a zpěvačky začaly rozjíždět vlastní, sólové projekty. Poslední statečnou byla Scherzinger, která nějaký čas táhla skupinu s jinými zpěvačkami. Nakonec z PSD odešla i ona a skupina tím zaniknula.

Třeba bude nyní, po obnově, pouto děvčat silnější než bývalo a nerozpadnou se po pár letech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také