Videa

22. prosince 2022 11:25

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Sex pod vánočním stromkem i prošlý jogurt. Co čeká hvězdné hosty v silvestrovské Partičce?

Silvestrovská Partička 2022 – Párty

Speciální Silvestrovská partička bude opět stát za to. Kromě klasické sestavy se můžete těšit i na speciální hosty. Kdo bude muset zpívat, věšet se hlavou dolů a plivat na kolegu? Jak si Jakub Kohák poradí z překladem z japonštiny?

Osvědčenou sestavu Partičky ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Daniel Dangl, Michal Novotný, Jakub Kohák a hudební mág Marián Čurko budou doplňovat na střídačku další komici – Tatiana Dyková, Petr Vršek a vrátí se i starý známý Igor Chmela. Čekají nás tři karaoke, kdy se na cizí píseň bude zpívat český text, Tatiana Dyková si ve scénce nespokojený režisér vyzkouší operu. Suchánek jako režisér navíc herečku přinutí pověsit se na štafle hlavou dolů.

Velmi povedenou hrou bude i překlad z japonštiny. Petr Vršek bude mluvit cizí řečí a musí vysvětlit, že když má někdo sex pod vánočním stromečkem, tak se narodí chlupatá dvojčata. Nic netušící Jakub Kohák překládá. Když se prý suší maso, je potřeba dávat pozor, aby na něj nelétaly mouchy, dělají se na tom prý puchýře, které jsou jako koule. Ty se musí propíchat, pak prý je doma veselo.

Podívejte se na překlad z japonštiny v podání Jakuba Koháka a Petra Vrška:

Co by to bylo za Silvestrovskou Partičku, kdyby se nehrála párty. Hostitel je klasicky Richard Genzer, Igor má být hovnivál workoholik, Táňa je prošlý jogurt, Petr porouchaný tlakový hrnec. Jako první přijde Chmela – prý „to“ nechal venku a jestli se to protáhne, dodělá to tady.

Táňa dorazí oblečená do alobalu a zeptá se hostitele, jestli má lednici. Je prý nafouklá. Petr popíše, že má holku na chalupě a má pěknou pánev. Richard bude zmatený. Táňa mu prozradí, že má na sobě napsané datum. Konečně se přijde na to, že představuje něco prošlého. Richard půjde herečce sundat čepici a ona na něj plivne. Povede to k nějakým výsledkům?

Chcete bouřlivě oslavit konec roku? Tak se připojte k naší Partičce!

Silvestrovská Partička 2022 zazáří v sobotu 31. prosince ve 22:35 na Primě.