Videa

21. prosince 2022 18:04

petra.jarosevska@iprima.cz

VIDEO: Silvestrovská Partička se blíží! Na jaké nejšílenější momenty se můžete těšit?

Silvestrovská Partička 2022 – Holubí dům

Speciální Silvestrovská Partička bude opět stát za to. Můžete se těšit na speciální hosty, několik hudebních vystoupení a neuvěřitelně vtipné improvizace.

Sledujte show, která srší humorem a neskutečnými momenty, za kterými i letos budou stát Michal Suchánek, Richard Genzer, Daniel Dangl, Jakub Kohák a Michal Novotný. Tentokrát navíc se speciálními hosty! A na jaké hry se můžete těšit? Nejprve se bude zpívat. Soutěžící musí na hudební podkres zahraniční písně zazpívat český text. Richard na píseň Andrea Bocelliho zazpívá o houbaření.

Další hrou bude detektor lži, kdy se Igor Chmela s Jakubem Kohákem baví z pozice ředitele televize a umělce o silvestrovském programu. Pak bude na řadě scénka v režii nespokojeného režiséra. Herečka Tatiana Dyková vyleze na štafle a pustí se do operního zpěvu. Pánové kolem ní začnou tančit. K partičce se pak přidá další host Petr Vršek. Spolu s Jakubem Kohákem předvedou perfektní překlad z japonštiny.

Podívejte se na scénku s nespokojeným režisérem Michalem Suchánkem:

Michal Suchánek bude předvádět hudební pantomimu. Část osazenstva (Igor, Táňa a Petr) si nasadí sluchátka a budou hádat. Herec bude nervózní a jeho obavy se ukážou jako oprávněné. Holubí dům je sice velká klasika, ovšem bez závěrečné nápovědy by nikdo neuhodl. Suchánek při pasáži "míval stáj roubenou" vytáhne fotku mývala, což některé navede na správnou cestu. "Holubej dům," tipne si nakonec správně Táňa.

Chcete bouřlivě oslavit konec roku? Tak se připojte k naší Partičce!

Silvestrovská Partička 2022 zazáří v sobotu 31. prosince ve 22.35 na Primě.