TopStar

20. prosince 2017 08:00

2.část - Které modelky byly v roce 2017 nejúspěšnější?

Již jsme si připomněli některé z modelek, které byly v letošním roce produktivní a zařadily se mezi ty nejúspěšnější. Seznam však nekončí a my vám představujeme další z neméně slavných a bohatých dívek, které se zařadily na náš seznam.

Ashley Graham

Tato devětadvacetiletá dívka, která zastupuje ve sféře modelingu velikosti plus size, je stále populárnější. Ashley na sebe upoutala téměř veškerou pozornost na Týdnu módy v New Yorku, zúčastnila se několika focení (občas dost odvážných) pro módní magazíny, byla součástí sexy videí pro reklamní kampaň časopisu Love Magazine a rovněž se dostala do desítky nejlépe placených modelek podle časopisu Forbes.

Mimo to se Graham stala múzou amerického návrháře Prabala Gurunga, který vytvořil speciální kolekci oděvů pro módní značku Lane Bryant. Britský Harper's Bazaar nazval tuto dívku Ženou roku.

Naomi Campbell

Naomi Campbell je bezesporu legendou všech přehlídkových mol. Nehledě na to sedmačtyřicetiletá diva dokázala, že není ani trošku pozadu za svými mladšími kolegyněmi a stále se může na módních show blýsknout.

Emily Ratajkowski

Tahle šestadvacetiletá kráska je proslulá svou fantastickou postavičkou. Emily má podle modelingových měr velké hrudní partie a nestydí se je při každé možné příležitosti prezentovat. Její focení v ostřejších kampaních mate mysl nejednoho muže.

Alessandra Ambrosio

Šestatřicetiletá Ambrosio se může pyšnit nepsaným titulem veteránky módních přehlídek Victoria's Secret. V průběhu 17 let se modelka předvádí na každoroční grandiozní show a prezentuje svůdné spodní prádlo. Fanoušci jsou Alessandrou stále poblázněni.

Adwoa Aboah

Tato modelka má bezesporu jeden z nejoriginálnějších a nejobdiskutovávanějších vzezření současné doby. Britská modelka Adwoa Aboah byla na každoroční ceremonii The Fashion Awards titulována na Modelku roku a podle časopisu GQ se stala Ženou roku.

Hailey Baldwin

Nehledě na to, že teprve jednadvacetiletá Hailey od svých kolegyní v pracovních nabídkách špetku zaostává (modelka se přátelí se sestrami Hadid i Kylie Jenner), i přesto se řadí na jednu z nejúspěšnějších modelek. Už jen svými kampaněmi pro adidas, titulní stranou pro Elle či kolekci Wonderland.


Přečtěte si také