TopStar

14. září 2013 10:14

3 důvody, proč fičák Emil obrátí Vilu vzhůru nohama

Temepremantní Emil Zajac, legendární soutěžící z první řady VyVolených, ve Vile nebude ani náhodou "na byt a stravu". Velký hráč dosavadní partičce soutěžících nepochybně pěkně zvedne mandle. Umí to hned několika způsoby.

1. Je prchlivý

Někteří spolusoutěžící z první řady považují jeho výbuchy hněvu za show. "Dostal pak po soutěži nejvíc kšeftů, prototože předvedl ve Vile největší divadlo," shodli se Vladko s Petrem Zvěřinou. Emil ale není klidný člověk, nic si nenechá dlouho líbit a ozvat se umí velmi vehementně. Schválně, jak dlouho to potrvá, než vybuchne poprvé. Podívejte se na VIDEO, jak to pak vypadá...

2. Je vynalézavý

Mistr improvizace a převleků, kterému není nic svaté a nemá problém ani ukázat holý zadek nebo se ve Vile oženit! Živí se vlastní one-man show, je klasický bavič a jestli ostatní nezaberou, budou vedle něho například při různých hrách vypadat jako trapní panáci. Leccos z Emilova talentu rozpoutat show můžete vypozorovat v medailonku, který natočil do Supervolby. Tehdy ho ještě porazil Vladko. Teď je ale ve Vile i Emil a nikomu nic nedaruje zadarmo.

3. Je zajímavý chlap

Na první pohled nic moc. Malý, obtloustlý... Jenže! Jeho humor a dobrosrdečnost na ženy fungují, důkazem může být i jeho dlouholeté přátelství s Kačenkou z první řady (a Katka rozhodně není jediná žena, se kterou se vídá). Rozvod s půvabnou partnerkou se konal poté, co Emil (jak sám říká) ulítnul. Teď má novou přítelkyni a další dítě. Na nezájem ze strany žen si nemůže stěžovat. Co by asi říkal Thomas, kdyby se "jeho" Zdenička zakoukala do Emilových černých očí s dlouhatánskými řasami. Thomasovi nedávno vmetla: "Ty máš oči jako had."

Thomas si po odchodu Martina stěžoval: "Chlapi ve Vile vymírají." Tak teď to rozhodně platit nebude.

Tip Prima-Style.cz: Chcete vidět, jak si počíná Emil ve Vile a jak jeho příchod zacloumal atmosférou? Vyberte si zdarma některou z kamer nebo čtěte on-line přenos ZDE.

POZOR DNES: VyVolení Speciál na Primě od 18:00 hod. a Zprávy z Vily v 19:40.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také