TopStar

9. června 2014 11:07

5 celebrit, kterým jde v tomhle vedru fakt o život

Léto je bezva, jenže tropické teploty mnohým z nás mohou přivodit i vážné zdravotní komplikace. Kdo ze známých osobností je v těchto dnech nejvíc ohrožený?

Aktuální předpověď počasí: Vedro s teplotami nad třicet stupňů má být až do středy, kdy přijde ochlazení a bouřky.

Kdo ze známých osobností si musí dávat momentálně větší pozor, než ostatní?

1. Halina Pawlowská - Příliš velká nadváha

Nechceme být na paní Halinu oškliví, s nadváhou žije léta a určitě si umí poradit. V poslední době ale přibrala bohužel další kila navíc a lidé s morbidní obezitou jsou ve vedrech ohroženi srdečními záchvaty, mrtvicí nebo kolapsem.

Tohle je zkrátka nebezpečné a Halina to určitě moc dobře ví, Foto: profimedia.cz

2. Josef Klíma - Nemocné srdce

"Náš" Josef Klíma (sledujte pořad Očima Josefa Klímy na Primě) má dlouholeté potíže se srdeční arytmií. Stále statečně pracuje, ale v těchto dnech by si kardio-pacienti měli naordinovat volnější režim.

3. Lucie Hadašová - Těhulky bacha!

Nejen modelka Lucie Hadašová, která čeká druhé dítě s manželem, hokejistou Bednářem, ale i další těhotné ženy by se měly šetřit. Čím pokročilejší stadium těhotenství, žím větší riziko otoků a vyčerpání. Takže doufáme, že třeba nastávající tatínek Noid chodí kolem svojí Gábiny po špičkách:-)

Lucie Hadašová čeká s hokejistou Bednářem druhého potomka, Foto: archiv

4. Petr Hapka - Dlouhodobá vážná nemoc

S hudebním skladatelem Petrem Hapkou to nevypadá dobře už několik měsíců. Po údajné mrtvici potřebuje stále zvýšenou péči, na veřejnosti se neukazuje a zpráv o jeho zdravotním stavu je poskrovnu. Nicméně současná vedra nikomu, kdo se potýká s vážnou nemocí, prospět nemůžou...

Video VIP zprávy: Petr Hapka už je z nemocnice zase zpátky doma, Foto: archiv

5. Vladko - Snadno se rozčílí

Vladko klid! Zdravíme sympaťáka z VyVolených a doporučujeme se při teplotách nad třicet radši nerozčilovat. Zvlášť vzhledem k tomu, že Vladko ještě neopustil svůj job v kuchyni a kolem hrnců je vedro dvojnásobné.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také