TopStar

9. října 2013 14:48

5 důvodů proč celá Vila (kromě Thomase) nenávidí Zdeňku

Silikonová nána, pelešivá můra... To jsou jen dvě z mnoha nadávek, které mířily v posledních hodinách na adresu Zdeňky poté, co se vrátila do Vily. Našli jsme 10 důvodů, proč ji všichni tak nenávidí.

1. Příliš sebevědomá

Popravdě řečeno, zůstává nad tím rozum stát. Prsa ze silikonu, napletené vlasy, nepřirozeně přifouknuté rty... Ale sebevědomí jako Himálaj. Odpočatá Zdenička nakráčela včera večer do Vily a halekala, že se na scénu vrací Žolík. Pak přidala hlášku, že do Vily se vrátí jen silní jedinci, kteří mohou posouvat hru.

2. Bez zábran

Moc dívek, které by si sedaly svému novému partnerovi ostetntativně na klín, když by u toho byla přítelkyně bývalá, se nenajde. Zbytečné gesto, které neodpustí ani další ženské obyvatelky Vily. Právě proto si Zdeňka vysloužila od Romany nadávku, že je "pelešivá můra" (originální!). Před Thomasovou expartnerkou se ovládat nehodlá. Vůbec se ovládat nehodlá...

3. Jedovatá

Jak si zařídit nepřítele do pěti vteřin? Tak co třeba hned na uvítanou říct: "Pavlíno necpi se tolik, roste ti zadek." Nebo se zeptat Nikol, jestli náhodou nepije, když ví, že to ve Vile nezvládá. Nikol reagovala opravdu podrážděně. Dokonce prohlásila před ostatními, že dá Zdeničce brzy facku.

4. Zlá

Další level po "jedovatá". Když zmiňovala Lucka, že má s přítelem Adamem výročí, Zdeňka jí rovnou vmetla, že žádný přítel neexistje. Thomasovi se je Zdeňka schopná vysmívat do očí. Zamilovaný golem ale nevidí neslyší a nechá si všechno líbit. Troufneme si odhadnout, že kdyby se o něj měla Zdeňka v době pásového oparu starat, umíral by žízní v izolaci. "Já jsem sobecká a myslím jenom sama na sebe," tvrdila Zdeňka a myslela to v legraci. Mnohokrát však dokázala, že tenhle výrok pro ni platí.

5. Nevyzpytatelná

Jedno se Zdeňce musí nechat: Nikdo netuší, co v příští chvíli udělá. Ani Thomas si nemůže být její podporou nebo náklonností jistý, o jakémkoliv kamarádství nebo spojenectví s někým dalším ve Vile ani nemluvě. Zatímco Thomas sní o vztahu, ona už dopředu říká, že netuší, jaké to bude venku. A znovu dodala, že si ještě nevybrala v sexuální orientaci.

Sečteno a podrtřeno: Nikol označila Zdeňku za zosobněné zlo a ostatní by to nejspíš bez váhání podepsali.

Tip Prima-Style: Sledujte Zprávy z Vily dnes v 19:40 a Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20.

Podívejte se do Vily ZDE.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také