TopStar

9. října 2013 00:29

Jana Fikotová

Exkluzivně na procházce s Martou Jandovou a její Maruškou

Zpěvačka a dnes i herečka Marta Jandová (39) se redakci Prima-Style.cz exkluzivně pochlubila svou téměř dvouměsíční dcerou Maruškou, kterou má s gynekologem Miroslavem Vernerem. Na procházce parkem nám nezapomněla představit i další dva členy rodiny.

Marta Jandová nám dala nahlédnout do svého soukromí a vzala naši redakci na procházku do oblíbených Riegrových sadů. „Bydlím tady za rohem, a jelikož mám dva pejsky, chodím sem na procházku několikrát za den,“ přiznala Marta, která v poslední době září štěstím. Může za to především její partner Miroslav a jejich společná dcera Maruška.

„Maruška je moc hodné miminko. Spinká celou noc a dělá nám jenom radost,“ přiznala zpěvačka, kolem které venku pobíhala malá tlupa rodinných příslušníků. „Fenku Katze už mám hodně dlouho, a aby jí nebylo smutno, pořídila jsem jí psího kamaráda Kašpara. Jsou to moje další dvě děti.“ I když je Katze ostřejší pejsek, s miminkem nemá problém. „Stala se z ní hlídací máma. Když chodíme do parku, ochraňuje mě i Marušku. Nikdo se k nám nemůže přiblížit.“ O tom jsme se mohli přesvědčit. Našeho fotografa Jirku Janouška Katze při focení několikrát kousla do nohy. „Naštěstí to od takového pejska jen lehce pošimrá, ale kdyby byla Katze třeba dobrmanka, asi bych vzal nohy na ramena,“ smál se náš fotograf.

Co se týče mateřství, to si zpěvačka užívá dosytosti. Maruška je tak hodné miminko, že se chystá i pomaličku pracovat. „Od října zpívám Bídnících. O Marušku a pejsky se postará partner. Pak mám v prosinci čtyři koncerty s kapelou Die Happy v Německu. To pojedeme všichni na výlet do Německa a Míra bude naše dětičky hlídat. Je báječnej chlap."

A jak to má zpěvačka se svatbou? „Určitě ji plánujeme, ale až přijde ten správný čas. Teď je pro nás nejdůležitější Maruška a naši pejsci,“ dodala Marta, která od partnera Mirka dostala za Marušku zlatý prstýnek.

-juf-


Přečtěte si také