TopStar

11. června 2014 13:50

Táňa Sáblíková

5 NEJ prvních okamžiků Hotelu Paradise

První díly dánské verze Hotelu Paradise jsou za námi a již úvodní minuty ukázaly, že pod horkým mexickým nebem nebude o vzrušení nouze. My jsme pro vás vybrali pět nej prvních okamžiků z reality show.

Největší drama

Hned v úvodu pobytu v Mexiku se jeden z mužských účastníků soutěže dočkal nemilého překvapení. V rámci přiřazování soutěžících do dvojic, kdy si dívky vybíraly své partnery, si blonďáka Simona nikdo nevybral! Horká chvilka byla opravdu dlouhá a nakonec se ho zželelo atraktivní Amandě, která svého rozhodnutí ale vzápětí litovala. Simon totiž přiznal, že do dvojice chtěl Lauru.

Nejneoblíbenější soutěžící

Díky rozřazování a následujícímu přiznání se Simon stal zatím nejméně oblíbeným soutěžícím. S partnerkou Amandou si nemá moc co říct, a ta nelení a stěžuje si všem soutěžícím. Před svým partnerem ale předstírá loajalitu, čímž se pasovala také do role zatím asi nejfalešnější soutěžící.

Největší tajemství

Největší tajemství prozradila již v prvním díle Nadia, která po rozdělení do dvojic zůstala sama. Lauře v rámci urovnání sporů o partnera totiž prozradila, že se půvabná blondýnka nemusí vůbec bát. Její zájem je podle všeho předstíraný, podle vlastních slov je totiž lesba.

Na paty jí ale šlapou Michael s novým přírůstkem Henrikem. Ti jsou bratři, ale nesmí podle instrukcí štábu nic prozradit. Jinak je čekají tvrdé sankce! Jak dlouho to asi zvládnou udržet pod pokličkou, když jejich zvyky a chování jsou podobné?

Největší Don Juan

Za největšího Dona Juana zatím rozhodně platí hnědovlasý Kasper. Ten si sice při dramatickém párování vybral do dvojice Lauru, vzápětí ale při noční party zasypal pozorností Nadiu, která se jeho dotekům vůbec nebránila! Svou pověst potvrdil i následující den, když se večer v bazénu líbal s blonďatou Amandou. Kolik toho asi Laura vydrží? Vypadá to tedy, že o zápletku v dalších dílech nebude nouze.

Největší emoce

Zatím největší emoce ukázala již zmiňovaná Laura. Ta po sblížení svého partnera Kaspera s opuštěnou Nadiou propukla v pláč a útěchu hledala u další soutěžící Nikity. Ta v rámci dobrých vztahů začala spor v trojúhelníku řešit. A to ke všeobecné spokojenosti. Laura totiž v noci usínala v náruči Kaspera, který jí věnoval veškerou svoji pozornost a utěšoval ji polibky. Druhý den ale byl pro Lauru dalším zklamáním, Don Juan Hotelu Paradise totiž opět věnoval pozornost jiné. A Laura románek s Amandou úplně nerozdýchala a na Kaspera se doopravdy naštvala.

Reality show Hotel Paradise sledujte každý den on-line od 19:00 hodin.

Dívejte se ZDE. (+ předchozí díly, bonusy, videa, profily soutěžících)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také