TopStar

9. června 2014 14:50

Táňa Sáblíková

Hotel Paradise: Kdo by se ke komu hodil? Která dvojice zaručuje divočinu?

Láska, sex a intriky hlásí návrat! Již dnes začíná Hotel Paradise, který svede dohromady devět soutěžících. Ti se s pomocí taktiky i emocí se budou prát ve dvojicích o pohádkovou výhru. Jedna soutěžící ale zůstane na ocet. Komu by to podle nás dohromady slušelo? Tady máme naše tipy!

Laura + Simon

Kandidáti na Barbie a Kena pořadu a to doslova. Lauře se na sobě nejvíc líbí vlasy a oči a prsa a my se nedivíme. Blondýnka s výstavním hrudníkem určitě zaujme i pány. Nám by se k ní líbil Simon, který má na sobě rád téměř to samé jako Laura (akorát nemá prsa :-) ). Navíc jsou si oba věkově blízcí a v dotazníku mají hodně stejných odpovědí. Svede je náhoda dohromady?

Nikita + Michael

Oba byli v dotazníku upřímní, a pokud by se diváci chtěli dočkat brzo nějakých těch pikantností v ložnici, určitě by si měli přát, aby se při losování tihle dva k sobě dostali. On prozradil, že je náruživý, ona je zlobivá. Z toho by mohla být proto pořádná divočina!

Nadia + Patrik

Na jednom se shodli. Pokud jde o hru, vyhrává u nich taktika. Spojení těchto dvou by jistě vytvořilo velmi silnou dvojici, která by byla postrachem pro okolí. Vždyť pár drží při sobě a dát nápady dohromady by mohlo být pro ostatní soutěžící smrtícím koktejlem, kterým by se zbytek mohl postupem času otrávit.

Pernille + Kasper

Jediní tmavovlasí v celé soutěži a to by bylo, kdybychom je my nedali dohromady. Vždyť oba se chtějí do srdcí diváků zapsat svou osobností, která je podle nich milá a vtipná. Pernille má na svém těle několik tetování, ke kterým se jednotlivě váží i jednotlivé příběhy a oba jako jedni z mála přiznali i své vzory. Pro brunetku to je Angelina Jolie, pro Kaspera dánský spisovatel Magnus Millang a hvězda seriálu Jeppe Kaufmann. Mohli by být outsideři celého pořadu, ale zároveň by mohli diváky překvapit. Oba totiž dají při hře na pocity a ty bývají hodně nevyzpytatelné.

Amanda

Je to blondýnka, za kterou by se každý otočil, a tak je možné, že právě ona zůstane sama. Vždyť kdo by byl lepší na lovení, než kráska, která si o sobě myslí, že je atraktivní? Kluci se mají na co těšit! Blonďatá učitelka, které se líbí její obličej a oči, bude určitě tím správným lákadlem, pro sice zadané, ale přeci jen žádostivé mladíky!

Podrobnosti o této reality show, která začíná online již dnes v 19:00, najdete v tomto článku.

Sdílejte článek
Štítky divočina Angelina Jolie taktika blondýnky

Přečtěte si také