TopStar

11. prosince 2015 16:08

Michal Chalupa

50 miliónů followerů Bieberovi VYČMUCHALO vysněnou sedmnáctku z Instáče: Kdo je kvítko s policejním záznamem a zálibou ve skupinovém sexu?

Justin na Instagramu postoval obrázek neznámé roštěnky s udiveným dotazem, o koho může jít a rozjelo se celoplanetární pátrání. Bieberovy fanynky se rozhodly zjistit, kdože je další z jejich milionů konkurentek. A co vyvolalo obzvlášť pobouření, že o krásnou neznámou projevil zájem i samotný IDOL!

Identita atraktivní dívenky nemohla zůstat dlouho utajená, zvlášť když Justin svým „OMG, kdo to je?“, na Instagramu dal povel téměř padesáti milionové mase followerů mase, aby mu ji přinesla v zubech. Jedná se o 17-tiletou Cindy Kimberly ze Španělska a na síti nejde o úplně neznámou postavičku. Pro její atraktivní vzhled už měla na Instagramu kolem stopadesát tisíc fanoušků. Jenže od Justinova komentáře jich má skoro třikrát tolik.

Co se tedy o kočičce ví? Dosud studuje a před rokem si podala inzerát pro rodiče, kteří hledají chůvu. Údajně byla ochotná pracovat za 3 dolary za hodinu, tedy asi 75 korun. Také má policejní záznam ze města Villajoyosa. Výtržnice totiž v patnácti letech nasávala alkohol na ulici. Jenže ty nejzajímavější věci se dozvíme právě z Instagramu.

Cindy se má na svém profilu své portréty malované fanoušky, různě stylizované fotografie včetně pořádné krvárny. A překvapivě také podivnou momentku milostného propletence pěti těl stylem „každý s každým“. Zvláštní na ní je, že se jedná o bisexuální orgie pěti lidí, z nichž jen jedna je žena. Poněkud podivné choutky. Ale právě tohle možná Justina Biebera přitahuje. A množná i gesto minividea, které kráska postovala. Jde o krátký fragment, kdy sedí u počítače a poslouchá jeho skladbu. Wow, z toho něco může být!

Sdílejte článek

Přečtěte si také