TopStar

24. listopadu 2015 15:01

Michal Chalupa

Noční můra se vrací, Selena a Justin spolu opět randí!? Vídají se obden a jejich okolí tvrdí, že…

Skalní příznivci rozpadlého hvězdného párečku v to doufají a dosud to nevypadalo příliš reálně. Jenže teď se blýská na lepší časy, i když k sobě dvojice hledá cestičku velmi opatrně. A to z mnoha důvodů.

Americký bulvár o tom spekuluje naprosto programově, aby si na slávě bývalých milenců přihřál polívčičku. Návrat slavného páru je zaručeným trikem, jak zvýšit čtenost a čas od času se objevují zaručené zprávy, jak to mezi nimi asi je. Jenže tentokrát to vypadá opravdu zajímavě. Gomez si s Bieberem dává pravidelná dostaveníčka ve dvou a už si toho všimli i jejich přátelé!

Naposledy si vyšli v pátek v noci po Beverly Hills a dokonce se k sobě měli i na nedělní AMA afterparty v západním Hollywoodu, i když společně neodcházeli. „Oba moc dobře vědí, jak se věci mají a prozatím hrají své role, i když se věci vyvíjí. Courají se spolu venku, mají sví dostaveníčka, ale nesnesli by celý ten mediální cirkus, který by nastal, pokud by se k sobě oficiálně vrátili. Selena by chtěla víc, ale akceptuje realitu a spokojí se s tím, že je nadále součástí Justinova života,“ prozradil velmi dobře informovaný zdroj serveru HollywoodLife.com.

Sdílejte článek

Přečtěte si také