TopStar

13. listopadu 2015 16:05

Michal Chalupa

Tajemství Seleny Gomez prozrazeno: Proč si nechala změnit barvu očí?

Selena Gomez změnila barvu očí! Její tmavohnědý kukuč podtrhuje jižanský temperament téhle americké kočandy, ale když se na Victoria Secret´s Show objevila s modrýma očima, šli všichni do kolen, jak moc sexy byla.

Nový atraktivní look Seleny Gomez podtrhovaly černé kožené šaty a botky s řetězy v lehce fetish stylu, který si evidentně oblíbila. Po módní přehlídce, jíž vévodilo její vystoupení, se převlékla do zajímavého modrého modelu, který jí k novému výrazu také velmi svědčil. Za skvělý make-up byl zodpovědný Hung Vanngo a za účes stylista Chris McMillan. A proč se Selena vlastně rozhodla pro modré oči, respektive kontaktní čočky? Může za to prý až fanatický obdiv k jednomu z VS andílků.

„Ve skutečnosti jsem se inspirovala Adrianou. Miluji ji a patří mezi mé oblíbené modelky,“ vyznala se v E! News z lásky k brazilské modelingové superstar Adrianě Lima. „Chtěla jsem se cítit jako anděl, jako Victoria Secret´s anděl, tak jsem si ještě pomohla opalovacím krémem, aby mé modré oči vynikly,“ prozradila Selena. A pokud chtěla opravdu vypadat božsky, tak se jí to povedlo.

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez oči boty anděl Lima tajemství temperament

Přečtěte si také