TopStar

21. září 2015 12:57

Michal Chalupa

GALERIE: Selena Gomez v oceánu ukázala podivné nové TETOVÁNÍ! Jako by si ho kérovala sama…

Když paparazzi vyčenichali Selenu Gomez (23) při páteční koupačce v oceánu u Miami, určitě měli radost. Jaké však bylo jejich překvapení, když na záběrech objevili nové tetování zdobící stehno mladé popové superhvězdy.

Zbrusu nová kérka zaujala fotografy právem. Jedná se o celkem neuměle vyvedený mystický motiv, který podle některých komentářů znázorňuje hinduistický symbol pro počáteční zvuk, kterým vznikl celý vesmír – ÓM. Emblém tohoto významu čistí mysl od nežádoucích myšlenek a pomáhá koncentrovat mysl, aby se nerozptylovala.

To je sice hezké, jenže je tu jedno velké ALE. Hinduistický znak vypadá v detailech dost odlišně, a tak má tato interpretace Selenina tetování trhliny. Navíc je známo, že je Gomez katolického vyznání. Na druhé kyčli má vytetován nápis „Bůh, který mě posiluje“. Na zápěstí ji zdobí notička a také arabský nápis „Sebe miluj nejdříve“. Na zátylku má zase vyvedené číslo 76 v římských číslicích.

Možná na sobě chce dívka propojit všechny kultury a vyznání. Největší podivnost spočívá v napohled amatérském zpracování motivu – jako by si to v dlouhé chvíli tetovala sama. Posuďte sami v galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také