TopStar

3. listopadu 2015 12:53

Michal Chalupa

Jak získat kamarádku podle Seleny Gomez? Twitter jí nepomohl, tak zvolila podpásovku…

Selena Gomez ukázala, že i celebrita může být bláznivým fandou jiné star, když na předávání cen Hollywood Film Awards vyznala lásku stand-up komičce Amy Schumer, které předávala ocenění.

Mladá zpěvačka prozradila, že si přála stát se kamarádkou Amy, a tak jí často tweetovala, což prý ale nefungovalo. Dostat se do kruhu přátel komičky prý není vůbec jednoduché. I když se člověk snaží tak jako Selena. A ta je podle svých vlastních slov velká snaživka.

Když zpěvačka Amy ohlašovala, prohlásila: „Musím přiznat, že jsem ráda, že se Jennifer Lawrence nemohla dnes večer této povinnosti ujmout a můžu tady být já, protože tě miluju.“ Gomez poté pronesla dlooooouhou řeč o tom, jak ji Amy inspiruje a co pro ni znamená. Až chudák Schumer nevěděla, jestli má děkovat za svou cenu nebo oslavnou řeč mladé zpěvačky. Nakonec zvládla obojí a dokonce v kratším čase než Selena. Chcete-li se tedy s někým přátelit a on nereaguje, vyzvěte ho před velkým množstvím lidí, pokud se nebude chtít shodit, kývne na to! :)

Sdílejte článek

Přečtěte si také