TopStar

1. listopadu 2015 14:09

Michal Chalupa

Přítel Seleny Gomez spáchal sebevraždu: Před smrtí udělal dojemné gesto…

Jsou mezi námi lidé, kterým svítí slunce každý den, i když je zataženo. Některým ale není přáno a život vezdejší je pro ně příliš velkým utrpením. Jedním z takových byl hollywoodský stylista Jake Bailey (†37). Vzal si život a zarmoutil tak nejen Selenu. Před smrtí ale myslel na druhé.

Jakeovu sebevraždu bylo možné očekávat, protože dlouhodobě trpěl depresemi a o dobrovolném odchodu z tohoto světa často přemýšlel. Mistr make-upu, který si udělal jméno úzkou spoluprací nejen se Selenou Gomez, ale třeba i Katy Perry, se otrávil výfukovými plyny ve své garáži. Našel ho jeho asistent, když mu po ránu nesl kávu.

Jake byl nalezen sedící v autě, ale před smrtí myslel i na případné nálezce jeho těla. Proto pro případné objevitele zanechal varovné znamení, aby se i oni nenadýchali smrtelně jedovatého oxidu uhelnatého. Podle kusých informací získaných od vyšetřovatelů mělo jít o nasvícené kusy uhlí v kamenné míse u auta. Okénka byla zatažená. Napsal i několik dopisů na rozloučenou.

V galerii si mimo jiné přečtěte srdceryvný vzkaz, který napsala Katy Perry na svém Instagramu, a jímž se loučí s přítelem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také