TopStar

21. května 2014 09:50

Lenka Zajícová

5+1 mýtů o sexu, kterým jsme doposud věřili

5+1 mýtů o sexu, kterým jsme doposud věřili

1, Muži myslí na sex každých sedm minut

To je pravda, ale jen v případě, že jste sexuální deviant, který se na svět dívá skrz mříže léčebného ústavu. Kinsey institut provedl oficiální průzkum, který zjistil, že lidé se zdravým sexuálním apetitem myslí na souložení v průměru jednou denně, ale někdy i jednou za týden. 4 % z nás si vzpomenou na styk méně než jednou za měsíc.

2. Průměrná délka penisu je 18 cm

Ano, i to je pravda, ale pouze pokud jste slon. Průměrná délka mužského pohlavního orgánu se pohybuje od 12 cm do 15 cm. No vidíte, i s malým Kašpárkem se dá dělat relativně velké divadlo. Ale co si budeme povídat, na Oscara ten výkon asi nebude.

3. Některé pokrmy slouží jako skvělá afrodiziaka

Ani tohle není úplně pravda. Dokonce ani rohy z jednorožce vám nenastartují sexuální apetit. Jsou jídla, po kterých se cítíte dobře, ale vědecké průzkumy neprokázaly souvislost s větší sexuální výkonností.

4. Průměrný Čech má sex 4krát týdně

To je sice pravdivá informace, ale tomuto průměrnému Čechovi je tak 13 let a za svoje přítelkyně považuje pravou a levou ruku.

5. Na světě je více bisexuálních žen než mužů

Také vás vzrušuje pohled na dva líbající se frajery? Tak vidíte. Ženy se často domnívají, že sex dvou žen je pro muže velice vzrušující, a tak se k této orientaci hlásí, přestože jsou heterosexuálky jako poleno. Počet bisexuálních žen až o 2 procenta vyšší než u mužů. Velkou roli hraje i to, že muži, kteří rádi kopou na dvou hřištích se za svůj sexuální chtíč stydí.

6. Přerušovaný sex funguje!

Stejně dobře jako stroj času:)

LZ

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Sex průzkum bisexuální

Přečtěte si také