TopStar

4. července 2014 16:53

7 věcí, které se letos ve Varech OPĚT nestanou

Je pravděpodobnější, že vyschnou zdejší léčivé prameny, než se na se festivalu ve Varech stane některá událost z následujícího seznamu. S největší pravděpodobností, rovnající se jistotě...

1. Hlavní hvězda festivalu si neobjedná jiné ubytování, než Granhotel Pupp. Mel Gibson už obývá prezidentské apartmá. Třeba jednou někdo překvapí... ale letos to nebude.

2. Modelka Andrea Verešová nedorazí s jedním zavazadlem a kabelkou. Tentokrát sice počet bagáže vydatně zredukovala, pořád se ale kufry, kufříky, kabelky nedají spočítat na prstech jedné ruky:-)

3. Nebude celou dobu slunečno. Kdo jezdí do Varů ví, že tady prostě pokaždé prší. Alespoň trochu, ale vždycky.

4. Nenajde se nikdo, kdo by stihnul všechny soutěžní filmy a veškeré položky z oficiálního doprovodného programu i přidružené večírky, Jestli jste to už někdy někdo zvládnul, přihlašte se!

5. Na luxusním večírku Moët Chandon se nikdo pořádně neopije. Stačí tam vstoupit a je jasné, že tady se opít prostě nejde.

6. Nevyschne alkohol a nedojdou oplatky na kolonádě. Na to jsou místní moc dobře připravení. Ale aby nedošlo k mýlce, že všichni karlovarští otevírají festivalu jásavě náruč... Třeba taxikáři docela nadávají, jak jsme si ověřili v praxi. Mimochodem nápad zaparkovat u hotelu (bydlíme strategicky na poloviční cestě mezi Thermalem a Puppem) stál redakčního fotografa Jirku Janouška další šediny.

7. Z prezidenta festivalu Jiřího Bartošky se nestane zapřísáhlý nekuřák.


Přečtěte si také