TopStar

30. října 2014 10:00

Lenka Zajícová

8 věcí, které dělají ženy v posteli. Všechny jsou špatně

Sex se jednoznačně mění. Proto je důležité nezapomínat na určitá pravidla, která jsou častým zabijákem promilovaných nocí. Je jedno, zda v noci uléháte vedle dlouholetého partnera nebo se o deku perete se “sakra, jak se on vlastně jmenuje”. Tato pravidla platí pro každého bez výjimky. 


1, Sociální média Díky dnešním technologiím nám sice neunikne žádné selfie sestřenice naší sousedky, ale musíme si uvědomit, že facebook, twitter, tinder, instáč a snapshot může počkat. Nechte svůj telefon mimo prostory ložnice. Tedy pokud s ním nechcete dělat v průběhu sexuálních hrátek video záznam. 2, Nezmiňujte svého ex Ani když na něj ještě občas myslíte. Emocím prostě neporučíte, ale měla byste si dávat pozor na to, abyste o něm nemluvila. Pokud si pletete jména, v posteli používejte univerzální oslovení jako lásko nebo miláčku. Ani v případě, že to myslíte dobře, byste neměla jakkoliv mluvit o svých bývalých partnerech. Mezi výjimky nepatří ani lichotky stylu: “Jsi lepší v posteli než… můj bývalý dělal tohle a bylo to fajn.” Pokud máte potřebu to vašemu partnerovi sdělit, počkejte na lepší okamžik než tento. 3, Orgasmus Nehrajte ho. Pokud se nedostaví, tak to neznamená, že si sex neužíváte. Víte to vy i on. Předstírání orgasmu, při kterém vypadáte jako v křeči zmítající se epileptik, není sexy. V případě, že pozná, že to hrajete, koledujete si o pěkný trapas. Nechte tedy herecké výkony pro držitelky Oscara. 4, Biologické hodiny Jsou ty jediné, které mohou v posteli tikat. Nikdy, ale nikdy se nedívejte na hodiny v průběhu sexu. Je to absolutní zabiják intimností a váš partner si to nezaslouží. Jeho sebevědomí tak dostane pěkně za uši. 5, Nemluvte, pokud nemáte zrovna náladu na sex a hlavou se vám honí myšlenky na to, co jste všechno zapomněla udělat, neříkejte to nahlas. Když jde partner do finále, to poslední, co chce z vašich úst slyšet je: “Koupil jsi chleba?” 6, Nežvatlejte. Zdrobněliny jsou špatně. Věty typu: “milášku, pojď půjdeme se pomilovat do ložničky” jsou stejně atraktivní jako pásový opar. 7, Neuděláme si miminko? 
Ne, miminko si neuděláte, protože jeho chtíč zmizel tak rychle jako jeho erekce. Pokud vaše biologické hodiny bijí stejně jako pražský orloj, promluvte si o tom, než ze sebe strháte oblečení. 8, Musím ti něco říct… Pokud to není vaše sexuální fantazie, tak to nechte na jindy. Sex není vhodná doba na to, abyste se mu snažila s něčím svěřit. Nedej bože aby vás napadlo zpytovat svědomí.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Sex orgasmus postele zabiják

Přečtěte si také