TopStar

30. dubna 2019 13:18

A je dovrkáno! Tomáš Řepka skončí v base na dva roky

Je tu konečný verdikt! A ten tedy nikdo nečekal. Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) byl odsouzen u Městského soudu v Praze ke dvěma létům vězení za zpronevěru a poškození cizích práv.

Ještě letos v únoru byl Tomáš Řepka odsouzen k 15 měsícům odnětí svobody nepodmíněně. Jeho právní zástupce ovšem proti verdiktu obvodního soudu pro Prahu 6 podal odvolání. To ale nikdo nečekal, že místo snížení trestu dojde k přesnému opaku. Není ale divu, Řepka toho měl na krku nemálo. Falešné erotické inzeráty, neplnění prospěšných prací, které za ně vyfasoval, zanedbání vyživovací povinnosti vůči synovi Markusovi z manželství s Vlaďkou Erbovou, stejnou situaci s exmanželkou Renatou Řepkovou, a aby toho nebylo málo, tak prodej vozu Mercedes Benz GL, který nebyl napsaný na něj, ale na společnost KH.

‚‚Pan Tomáš Řepka se odsuzuje k souhrnnému trestu odnětí svobody v trvání dva roky. Pro výkon tohoto trestu se zařazuje do věznice s ostrahou. Odvolání obžalovaného se zamítá,‘‘ zněl rozsudek soudce JUDr. Petra Beneše. Právní zástupce bývalého fotbalisty se nechal pro Blesk slyšet: ‚‚Popravdě jsem zaskočený rozsudkem. V tuhle chvíli nedokáži říct, zda se dovoláme, ale ta možnost k Nejvyššímu soudu je. K nástupu trestu by mělo dojít v relativně krátké době, ale záleží to na soudu pro Prahu 6, kdy vydá nařízení k nástupu trestu.‘‘ Verdikt musel Tomášovi telefonicky oznámit. Toho ale v květnu čekají ještě dva soudy, trest je tak nejistý a může se markantně zvýšit.

Tomáš Řepka na soudní řízení nedorazil, telefonicky se omluvil, že na tom psychicky není úplně dobře. Rovněž se ale na sociální síti pochlubil příspěvkem dle fanoušků plným nenávisti a pohrdání. ‚‚Všechny zdravím,‘‘ připsal humorně k fotce z někdejšího derby mezi Spartou a Slavií. Na snímku se totiž sklání nad ležícím hráčem Slávie. Vypadá to, že i teď po drsném odsouzení všemi kolem pohrdá.

Řepkova bývalá žena Vlaďka Erbová (37) se k případu vyjádřit nechtěla. ‚‚Nebudu se k tomu vůbec vyjadřovat, protože se mě to netýká.‘‘ Stávající milá Kateřina Kristelová (39) na reakci ale nenechala dlouho čekat. A jelikož víme, nakolik je Katka sdílná na svých sociálních sítích, nepřekvapí nás, že jen hodinu po rozsudku zveřejnila obálku knihy ‚‚Jak přežít kretény!‘‘. Poté přišlo několik fotografií se srdcervoucími komentáři, jak Tomáše miluje.

No, vypadá to, že veselé dny dvojice Řepka - Kristelová skončily a Kateřina si tak bude muset láskyplné fotečky na nějakou dobu odpustit. Ta už od začátku dělala, že se jí kauza pornoinzerátů vlastně vůbec netýká. Měla by ale myslet na to, že i jí hrozilo odnětí svobody a boží mlýny melou pomalu ale jistě...


Přečtěte si také