TopStar

6. ledna 2019 08:00

Tomáš Řepka slavil narozeniny! Dary od Kačky dostal pořádně drahé

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka oslavil před pár dny 45. narozeniny! No a to by bylo, aby mu jeho milá Kateřna Kristelová (39) nepřichystala oslavu a velkolepé dary. Jedním z nich je zájezd do města hazardu Las Vegas. No, to je to jediné, co Tomášovi skutečně chybělo.

Je zajímavé, že Kateřina dala svému miláčkovi dar v podobě návštěvy Las Vegas a lasvegaských kasín, když byl Tomáš právě na kasínech a automatech jednu dobu závislý. ‚‚Dohromady jsem na automatech hrál pět let. Nejsem na to období vůbec pyšný a mluví se mi o tom nelehko, protože jasně vidím, jak zbytečné to bylo a že mi to i ublížilo. Dneska už automaty nehraju a vysloveně se jim vyhýbám. Chodil jsem do herny v Dejvicích, v Budějovicích a sem tam do kasina. Někomu to možná bude připadat zvláštní, ale já měl ten svět heren rád...,‘‘ napsal ve své knize Řepka.

I když byla oslava ve skromném duchu a v rodinném kruhu, dary byly okázalejší než se sluší. Při svém příchodu dostal fotbalista královskou korunu a pak ohromnou krabici. Zdá se, že šlo o nějakou hračku k rybolovu, který Tomáš tolik miluje.

Není to tak dávno, co se blonďatá moderátorka znovu vydala na dovolenou a teď plánuje další. V poslední době si se svým partnerem Tomášem Řepkou užívala v Dubaji a pak vyjela dvojice do Disneylandu. Krátce nato se vydali na plavbu lodí po celém světě. Nebojte, šlo jen o okružní plavbu po Středozemním moři. No a jak je Kateřininým stylem, neopomenula na svém Instagramu sdílet jednu fotku za druhou. Tomáš ale tolik sdílný nebyl a na své sociální síti už pořádnou dobu nic nezveřejnil. Zdá se, že virtuální sebevraždu, kterou před nějakou dobou sliboval, skutečně spáchal.


Přečtěte si také