TopStar

19. prosince 2018 13:16

Markéta Škorňová

Vyznání lásky nebo pořádný úlet? Tomáš Řepka si na ruku nechal vytetovat svou lásku Katku!

Obrázek Kateřiny Kristelové (39) přes celý biceps - to je nová kérka, kterou si nechal vytetovat bývalý fotbalista Tomáš Řepka (44). Tetování má být jedním z vánočních dárků pro Katku. Ta je ze své podobizny nadšená.

Bývalý obránce fotbalové Sparty o sobě opět dává vědět. A překvapivě se to tentokrát netýká tahanic u soudu, ale vánočního dárku. Nikoho asi nepřekvapí, že se jedná o dárek pro jeho lásku moderátorku Kateřinu Kristelovou.

Co však mnohým dech vyrazilo, byl dar samotný. Fotbalista si totiž obrázek své přítelkyně nechal vytetovat na biceps! „První vánoční překvapení pro moji ženu. Na kůži mám všechno, co mi patří do života a čeho nelituju. Můj tatér je šaman a jedinému jemu se svěřím do ruky! A někdo, kdo se mnou prožil všechno a vždycky při mně stál, bude na mém těle taky! Čerstvá kérka a na ní moje láska,“ to jsou slova zamilovaného fotbalisty.

Katku tento počin mile překvapil a i ona hned společnou fotografii, na které jde tetování dobře vidět, zveřejnila na svém Instagramu. „Nový tetování mýho pokreslenýho chlapa. A překvápko pro mě. Teď už s nim budu muset zůstat. A nebo to, Vy, další holky co budete po mě, nechte přetetovat! Lásko díky,“ okomentovala snímek moderátorka.

Čím nás tahle zamilovaná dvojka překvapí příště nevíme, ale rozhodně to bude opět stát za to! A co na nové tetování říkáte vy? Líbí?

Sdílejte článek
Štítky Vánoce tetování Tomáš Řepka Kateřina Kristelová

Přečtěte si také