TopStar

24. srpna 2014 10:20

Táňa Sáblíková

Addams family na motokárách? Ano! Neuvěříte, jak moc jim to šlo!

Setkání herců účinkující v muzikálu Addams family mělo jasné poselství – odreagovat se, relaxovat, prostě si užít zábavu. A to se prostě povedlo!

Vašek Noid Bárta, Daniela Šinkorová, Iva Pazderková, Lucie Bílá nebo Jirka Korn, ti všichni dorazili na autodrom, aby si kromě tvrdého dření na divadelních prknech při zkouškách užili chvíle volna. Jízda na motokárách, offroad, jízda v buginách nebo na čtyřkolce nebo také škola smyku. To vše si mohli celebrity vyzkoušet.

Nejvíce si asi užíval Vašek Noid Bárta, který na motokáře strávil opravdu hodně a hodně času. A to i přesto, že jeho manželka Gábina Dvořáková stála za pneumatikami a opuštěná trpělivě čekala. Kromě těchto čtyřkolých věciček si Vašek zařádil i v bugině nebo na čtyřkolce. „Je to paráda! Naprosto ohromný,“ netajil své nadšení Vašek.

A pozadu nezůstala ani Daniela Šinkorová, sedla do motokáry a projela se po trati. „Mě se tyto motoristický sporty líbí. Jsem velká fanynka Valentina Rossiho a byla jsem se podívat i na Moto GP v Brně,“ zářila štěstím Daniela.

Po odpoledni plném adrenalinu se poté herci z muzikálu Addams ffamily odebraly do improvizované šatny. Tam je maskérky nalíčily a garderobiérky oblékly a mohl začít zlatý hřeb celého odpoledne! Módní přehlídka kostýmů z připravovaného muzikálu.

Jak celý den probíhal? A jak hercům sluší kostýmy? Na to se už můžete mrknout v naší fotogalerii!

Mohlo by se vám líbit:


Přečtěte si také