TopStar

22. srpna 2014 15:20

Táňa Sáblíková

Vincent Navrátil zpátky v Čechách: V Itálii jsem musel polykat deset prášků denně!

Populární český herec Vincent Navrátil, kterého můžete znát z primáckých Cest domů, prožil v nedávné době ošemetnou příhodu. Na dovolené v Itálii musel vyhledat lékařskou pomoct a dokonce nějakou dobu zůstat v tamní nemocnici!

Nyní je ale již zpět v České republice a je v pořádku. Ve společnosti svojí matky Veroniky Žilkové a sestry Agáty Hanychové dorazil na večírek TopStar magazínu a skvěle se bavil. Točil se mimojiné i okolo dcer Pavla Soukupa.

I tak ale zavzpomínal na nedávnou zkušenost se zahraničním léčením. Agáta jako první informovala o Vincentově zdravotním stavu – měl mít prasklý ušní bubínek. „Měl jsem něco špatně v hlavě, nějaké tlaky a všechno. Bylo to fakt hrozný. Jsem rád, že to mám za sebou. Teď jsem ale už v pořádku,“ prohlásil Vincent.

Ten sice na svůj facebookový profil nasdílel fotku svého zápěstí se jmenovkou, bylo to prý namáhavé. „Tu fotku z nemocnice, co jsem dal na Facebook mi stála téměř všechny síly,“ prozradil dál. A jak ho italští lékaři kurýrovali? „Bral jsem asi deset prášků denně, bylo mi opravdu špatně,“ dodal na závěr nyní již usměvavý herec.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také