TopStar

21. srpna 2014 17:00

TOP STAR MAGAZÍN měl fantastický večírek. Proč hvězdy přišly a co se tam dělo? Podívejte!

Co si budeme povídat. Na některých večírcích (často i na těch, které si hrají na Hollywood), máte potíže o opravdu známou osobnost zakopnout. Nepřijdou. To ale o večírku TOP STAR magazínu v Chateau St. Havel v Praze neplatilo. Hvězd se dostavila spousta, skvěle se bavily a nespěchaly domů. Čím to?

"Nelžeme a neubližujeme," pojmenovala pravý důvod výstižně moderátorka TOP STAR magazínu Iva Kubelková, která provedla hosty celým večerem. "TOP STAR magazín není zlý, je pravdivý a má úroveň, to osobnosti dobře vědí. Proto jich je tady tak hodně."

Hodně? Slabé slovo – NEDALO se to stihnout. Nezvládla jsem se zeptat všech známých tváří na všechno zajímavé, co se v jejich životě právě děje. Ale materiálu je v redakci hodně: postupně se na stránkách Prima-Style.cz mimo jiné dozvíte pořádně pikantní detaily. Olga Lounová prozradila, jakého si představuje budoucího partnera, Iva Kubelková promluvila na téma třetí dítě, Vašek z dua Eva a Vašek nám řekl, co má společného s prezidentem Zemanem, víme, co chystá Petr Zvěřina z Václaváku i kde herec Ladislav Frej potkal svou půvabnou přítelkyni a jak tráví víkendy.

Teď ale pár střípků z večírku, který se v Chateau St.Havel hodně protáhl:

- Nezdá se, že by Radúze Máchu děsily dívky ve svatebních šatech. Podívejte se do fotogalerie, jak si jejich přítomnost užíval.

- Zato jeho kolega ze seriálu Cesty domů Vincent Navrátil dělal společnost dcerám slavného herce Pavla Soukupa. Obě jsou krásné. Že by byl na obzoru nový VIP pár?

- Roman Vojtek si nechal narůst plnovous. Vypadá fantasticky. Choval se zamilovaně, s manželkou Terezkou se do společnosti jako rodiče malé dcerky nedostanou zase až tak často.

- Iva Pazderková se o svého přítele krásně starala – dokonce se nabídla, že mu přinese něco k jídlu, ale on jako gentleman odmítl a vydal se k rautovým stolům řešit stejnou zapeklitou otázku, jako všichni ostatní. Kterou z těch dobrot si dát dřív?

- Reportérka VIP Zpráv Andrea Košťálová dřív závodně tancovala. A nezapomněla nic. Vystřihla nádhernou sambu s partnerem, který vypadal jako Jude Law. Grrrrrrr....

- Operní pěvkyně Andrea Kalivodová má jen pár týdnů před porodem. Bavila se skvěle, mlsala a kolem desáté si zula střevíčky a dala nohy nahoru:-)

- Herec Ladislav Frej je šťastný. Je to vidět na první pohled. Svou drobounkou sympatickou přítelkyni vodil za ruku celý večer a když odcházeli, drželi se kolem pasu. Viděla jsem je a byl to takový hezký pocit, když kráčeli do letní tmy.

- Reportérka Martina Jandová chodí s fotografem Jaroslavem Urbanem už několik měsíců. Hodí se k sobě a jsou na sebe hodní, řekla mi Martina, oči jako řeřavé uhlíky. "Jsme pořád spolu a mám ho za odměnu."

- Zato přítel Gabriely Kratochvílové (Zprávy FTV Prima) Filip neříká novinářům pořád ještě nic. Umí odmítnout tak mile, že se nezlobíte a vstřícná Gábina to všechno vynahradí.

- Heidi Janků se o svého manžela Iva Pavlík vzorně starala celý večer, vždyť mu nosila pití i jídlo, prostě na co si jen vzpomněl. "Musím se o něj starat. Dělám to ráda."

- Sámer Issa při vystoupení jedné z účinkujících zpěvaček byl natolik ohromen, že pomalu zapomínal, že drží za ruku svoji přítelkyni Hannu Pekhart.

- Štěpánka Duchková bohužel musela odcházet brzy. A to kvůli svým dvojčatům. "Musím ještě paní na hlídání odvézt na metro," prozradila sympatická moderátorka.

- Jako gentleman se choval nejen přítel Ivy Pazderkové nebo Roman Vojtek, ale také Radoslav Banga s manželkou nebo Vlasta Horváth s chotí.

- Účastnice soutěže Miss ČR a zprávařky televize Prima Gábina Kratochvílová a Monika Leová si vzaly pod ochranná křídla letošní vítězku Gábinu Frankovou, která na večírek také dorazila.

Spoustu dalšího zjistíte z FOTOGALERIE:

TIP Prima-Style.cz: Sledujte nové díly TOP STAR magazínu každé pondělí od 21:30 na Primě!

Autorka: Jana Divišová, šéfredaktorka Prima-Style.cz


Přečtěte si také