TopStar

21. srpna 2014 13:20

Táňa Sáblíková

Víme jen my! Marek Vít prozradil jméno svého potomka

Marek Vít s partnerkou Kateřinou Macounovou se objevil na večírku TOP STAR Magazínu. A to i přes to, že partnerka měla v den konání akce první termín porodu. A tak jsme se jich zeptali na jméno jejich prvního společného potomka!

Sympatický pár dorazil na večírek TOP STAR Magazínu do krčského Chateau St. Havel a nedělal si ani příliš hlavu s blížícím se porodem, vždyť nemocnice byla za rohem. Těší se na miminko? A co všechno už mají připraveného? Vyzpovídali jsme budoucího tatínka Marka Víta.

„Na dítě se těším strašně moc. Stoprocentně budu u porodu, nemám problém s krví, nejsem takový řezník jako Pavel Horváth,“ smál se Marek Vít. Přesto se ale jedné věci ohledně porodu obává. „Jediný, čeho se bojím, je, že já se příští týden vracím do Španělska, protože začíná španělská liga a tam na začátek být pracovně musím, tak aby to nebylo v tu dobu. A prozradil tím i termín porodu. „V termínu jsme už ode dneška.“

A jak se na miminko těší?„Veškerou výbavičku už máme připravenou, akorát kočárek jsme nedali domů,“ řekl dále. A jak se bude holčička jmenovat? „Jméno už vybrané máme, je to krásné jméno. Je francouzsko-španělský,“ nejdříve byl tajuplný Marek.

Po mírném naléhání se přece jen nechal obměkčit.„My nejsme jako ti ostatní, že bychom to neřekli, že bychom dělali tajnosti, že vlastně nevíme. Holčička se bude jmenovat Sophia Carmina.“

Přejeme, aby vše dobře dopadlo a Marek Vít stihnul být u porodu!

TIP Prima-Style.cz: Dívejte se na nové díly TOP STAR MAGAZÍNU každé pondělí od 21:30 na Primě.

Jak to na večírku vypadalo? Více v dnešních VIP Zprávách:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také