TopStar

13. srpna 2013 06:50

Blanka Konrádová

Marek Vít: Měl jsem smůlu na ženy, teď jsem šťastný. Chceme dítě!

Podnikatel Marek Vít říká, že si v manželství s moderátorkou Mirkou Čejkovou prošel očistcem. Teď je už dva a půl roku šťastný s vizážistkou Kateřinou Macunovou.

Půvabnou blondýnku poznal na diskotéce v Barceloně a už se od sebe prý nehnuli. "Je to bývalá krasobruslařka, dokonce bruslila v revue s Danou Morávkovou," pochlubil se nám Marek Vít, který je nyní manažerem marketingu FC Barcelona. Pak Kateřina ve světě pracovala jako vyzážistka a líčila i slavné hvězdy, jako je třeba zpěvačka Shakira. "Už to ale nedělá, teď si chce otevřít v Praze salón. Tak se tu usadíme." upřesňuje Marek Vít. A dokonce prý přemýšlí o založení rodiny. "Kateřina by chtěla dítě, tak uvidíme."

Ale na manželství s Mirkou Čejkovou už vzpomínat nechce. "O té paní nechci mluvit. Ke konci to bylo opravdu peklo," říká, přestože si ho vzala, když seděl za mřížemi a dostal se díky ní do společnosti celebrit. A tam se nyní hrne i jeho dospělá dcera Barbora Bulířová.

Byl dost v šoku, když se k němu přes obrazovku TV Prima přihlásila při castingu do vily VyVolených. Tvrdila tam, že ho viděla dvakrát v životě. Prosila, ať se k ní přihlásí. "Nechápů proč dělá z lidí takový hlupáky. Jsme v kontaktu posledních pět let. Není pravda, že bych o ní neměl zájem," říká rozlíceně Vít. "Chce být za každou cenu slavná, tak si vymýšlí. Nikdy nebrala kokain, jak vyprávěla." Prýho svého otce dokonce nutila, aby jí vzal do společnosti a tvářil se, že je jeho milenka. "Tak to jsem už opravdu odmítl," uzavírá Vít.

-kon-

Podívejte se také:


Přečtěte si také