TopStar

13. listopadu 2013 12:57

Alec Baldwin – Plakal u soudu se šílenou fanynkou. Vyklubala se z ní jeho milenka!

Hned první den soudu s údajnou "stalkerkou", kanadskou herečkou Genevieve Sabourin, přinesl velké překvapení. Alec Baldwin, kterého měla obtěžovat, čelil obvinění svého přítele, producenta Martina Bregmana. "Jsi lhář," křičel Bregman a herec se přímo v soudní síni rozplakal.

Aby ne. Byla tam totiž i jeho žena a matka několikaměsíční dcery Hilaria (vypadá pěkně přepadle, viz. FOTOGALERIE). A té se určitě nelíbilo svědectví Martina Bregmana poslouchat.

Alec Baldwin původně uvedl, že s herečkou Genevieve Sabourin nikdy neměl sex. "Lže," řekl Bregman soudu. "Šu--l dvě ženské," přisadil si tvrdě. "Jedna z nich je jeho současná žena a o té druhé tady jednáme."

Bregman dále odhalil, že Genevieve byla dlouholetou Baldwinovou milenkou. Sám mu ji představil už v roce 2002 na obědě v Montrealu.

Sabourinová je obviněna z 23 "harasmentů" a jednoho případu stalkingu. Baldwinovi měla poslat stovky obtěžujících SMS a e-mailových zpráv. Teď to ale vypadá, že k nim měla pádný důvod! Její právník Todd Spodekk prohlásil, že nikoho neobtěžovala, pouze vycházela z romantického vztahu.

"Nejsem vinna," řekla Genevieve u soudu a byla zjevně v lepší kondici než Alex (a než jeho manželka). Herec se pohádal s fotografy už při příjezdu k soudu. Baldwinovu manželku prý nezná a jen ji lituje. "Je to žena, kterou jsem nikdy nepotkala, nikdy jsem s ní nemluvila. Linku 911 vytočila nejspíš jen proto, že jsem byla Alecova ex."

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky milenka soud Alec Baldwin SMS

Přečtěte si také