TopStar

24. května 2013 12:10

Blanka Konrádová

Alec Baldwin ukázal intimní partie své manželky!

Hollywoodský herec Alec Baldwin se tak chtěl pochlubit svou šest měsíců těhotnou manželkou, že omylem fotografům odhalil její intimní partie.

O šestadvacet let mladší ženu Hilarii při prezentaci filmu režiséra Pietra Germiho Seduced and Abandoned (česky Svedená a opuštěná) zvedl před fotografy do náruče a faux pas bylo na světě. Ani jeden si však z této situace nic nedělal. Manželé spolu čekají prvního společného potomka, proto mají důvod k radosti.

Hilarie si na červený koberec vzala pohodlné ležérní hedvábné šaty v modrozelené barvě, které díky opasku daly vyniknout jejímu těhotenskému bříšku. Mladičká manželka amerického herce má velmi dobrý vkus, proto není divu, že byla nedávno časopisem Vanity Fair vyhlášena nejlépe oblékanou těhotnou celebritou.

Baldwin se v Cannes objevil kvůli premiéře filmu Seduced and Abandoned. Jde o dokument, ve kterém se s přítelem James Tobackem pasovali do role jakýchsi pozorovatelů. S kamerou v ruce obráželi party a večírky na jachtách. Snímek ukazuje mimo jiné, jak hollywoodská honorace vidí Cannes a jak se zde baví. Ve filmu se objeví i takové hvězdy, jako jsou Francis Ford Coppola, Roman Polanski a Martin Scorsese plus herci Ryan Gosling a Jessica Chastain.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také