TopStar

5. března 2014 14:00

Dagmar Dandová

Alice Bendová: Proč po ní jde policie?

Herečka Alice Bendová (40) musela hned po ránu na policii. Zaparkovala totiž na "modré zóně" a odtáhli jí auto. Prý se jí to stává docela často, takže tak dvakrát do roka musí platit odtahovku.

"Já jsem nechtěla parkovat na Modré zóně, ale prostě nebylo nikde jinde místo a já jsem pospíchala. No tak mě zase odtáhli," povzdychla si herečka s tím, že se moc omlouvám všem rezidentům.

"Na odtahovce už mě dobře znají. Tak dvakrát ročně tam zaběhnu zaplatit dva tisíce, aby mi vrátili moje auto," dodala Bendová, která kvůli incidentu přijela pozdě na kliniku plastické chirurgie Yes Visage, kam jezdí "zatím" jen na neinvazivní zákroky.

"Nemám žádný chirurgický zákrok v obličeji, snad to ještě nepotřebuji. Ale nechávám si píchnout botox do čela. Tak stárneme přece všichni, ne?" smála se herečka, na kterou teď čeká natáčení hned dvou seriálů.

"Ještě nesmím prozradit, co to bude za projekty, ale budou to dvě moc hezké role. A jak to tak bývá, buď není práce žádná, nebo jí je naopak hrozně moc. Takže u mě nebylo dlouho nic a najednou mě čeká natáčení hned dvou věcí," přiznala Alice Bendová s tím, že nám do čtrnácti dnů prozradí, kde se na ni diváci budou moct těšit.

Samozřejmě nás také zajímalo, co je nového u herečky v soukromém životě, ale na to nám řekla jen to, že je s mladým přítelem Michalem Topolem (28) stále hrozně moc spokojená.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také