TopStar

31. října 2013 13:50

Dagmar Dandová

Alice brzdi, nebo dopadneš takhle

Redakce se připojuje ke gratulaci herečce Alici Bendové ke čtyřicátinám. A jako speciální dárek posílá varování. Alice, podívej se na Priscillu Presley a botoxem radši šetři. Manželka krále rock´n´rolu se díky plastikám změnila v Morticii z Adamsovy rodiny a z její krásy rozhodně nezbylo vůbec nic.

Herečka Alice Bendová už je čerstvá čtyřicátnice a se svým věkem se rozhodně odmítá smířit. A protože chce být věčně mladá, neváhá investovat do plastických operací. Tahle vášeň ale stojí často identitu – odstrašujícím případem je bývalá kráska a manželka Elvise Presleyho Priscilla, herečka Daryl Hannah, návrhářka Donatella Versace, zpěvačka Cher nebo přifouklá dědička Paris Hilton.

Alice Bendová už má ale s plastikami docela dost zkušeností. Údajně si nechala udělat prsa, má opíchané kruhy pod očima, botox v podpaží a upravenou povislou kůži na krku.. A teď si nechala vyhladit vrásky v obličeji.

“Bála jsem se, abych neměla obličej jako masku, ale nakonec jsem se svěřila do rukou plastického chirurga,” přiznala Bendová, která nakonec odešla z kliniky s pořádně vyhlazeným čelem a s vědomím, že i když se teď bude šklebit o sto šest, čelo se jí rozhodně nezkrabatí.

Jen blbni, Alice, jen blbni! Podívej se na naši fotogalerii, kde najdeš ženy, které botox změnil naprosto k nepoznání.

Cher: po plastikách vypadá jako travestita

Donatella Versace působí, jako by byla z vosku

Pamela Anderson vypadá jako gumová panna

Mickey Rourke po jedné ze svých plastik

Melanie Griffith se po operacích úplně změnila

Paris Hilton má po plastice pusu jako kačer

Na druhou stranu chápeme, že po boku vitálního zajíčka nechce herečka vypadat staře, aby spolu nepůsobili jako matka se synem. Se svým o dvanáct let mladším přítelem Michalem Topolem žije Bendová ve zrekonstruované vile za Prahou. Topol se tak stal nevlastním otcem malé Alice a Vašíka, které má herečka s hokejistou Václavem Bendou.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také