TopStar

10. ledna 2019 16:00

Tereza Šulcová

Amanda Holden čelí kritice: „Děti se nelíbají na rty,“ vzkazují fanoušci

Samotná porotkyně soutěže Británie má talent čelí kritice. Fanouškům se nelíbí, že svou šestiletou dceru políbila na rty. Podobnou kauzu nedávno zažil na vlastní kůži i bývalý fotbalista David Beckham.

Amanda kritizuje umělce v soutěži Británie má talent a nyní ochutnala svou vlastní medicínu. Po zveřejnění roztomilé fotografie se svou šestiletou dcerou Hollie ji zaplavila lavina komentářů. Holden si totiž pravděpodobně dovolila až příliš, a to políbit svou dceru na rty - to podle některých není správné.

Amanda si užívá dovolenou se svou rodinou v Bahrajnu, ze které pořídila tento snímek. „Je krásné vidět, jaký máte blízký vztah se svou dcerou Hollie,“ napsala jedna uživatelka pod fotografii. „Každopádně někteří lidé by fotografii mohli zneužít a dát ji na jiné stránky, na kterých byste vy ani vaše dcera nechtěly být,“ pokračovala uživatelka.

„Políbit své dítě na rty je jedna z nejpřirozenějších věcí na světě, kterou jako rodič máte právo udělat. Mám osmiletou dceru a takto se loučíme. Nevidím na tom nic špatného,“ píše jiná uživatelka. S podobným názorem se Amandy zastalo řada fanoušků. Nicméně Amanda se musí smířit s tím, že se nikdy nezavděčí všem a vždy se najdou tací, kterým taková gesta přijdou přes čáru. S podobným případem se setkal i bývalý fotbalista David Beckham, který koncem listopadu zveřejnil podobný snímek se svou sedmiletou dcerou Harper.

Očividně si z toho rodiče Beckhamů nic nedělají, jelikož podobných fotek mají na Instagramu více a vždycky vzbudí rozruch. Poprvé se tak stalo na sociální síti jeho manželky Victorie Beckham, která zveřejnila fotku, kde políbila svou dceru na rty k pátým narozeninám. Tehdy se výrazným kritikem stal žurnalista Piers Morgan, který polibek označil za „strašidelný“. Díky tomu se na internetu objevila lavina fotek rodičů se svými dětmi, kde si dávají polibek na rty s odkazem na Morgana. Tomu se říká rychlá reakce.

Sdílejte článek
Štítky David Beckham Británie má talent

Přečtěte si také