TopStar

17. září 2013 06:50

Lucie Průchová

Americký herec Vin Diesel málem skončil jako bezdomovec

Americký herec Vin Diesel (46) prozradil, že měl v tomto roce obrovské štěstí. Kvůli filmu přišel málem o dům a skončil na dlažbě.

„Musel jsem zastavit svůj dům,“ přiznal během rozhovoru pro magazín The Hollywood Reporter akční hrdina Vin Diesel. „Při nedokončení filmu Riddick jsem se mohl stát bezdomovcem,“ dodal herec. K natočení nového filmu ho prý dohnali fanoušci. „Jsem rád, že jsem mohl splnit jejich přání.“

Akční sci-fi, jehož hlavní hrdina Riddick bojuje o přežití proti cizím predátorům a stává se silnějším a nebezpečnějším než kdykoliv předtím. Před návratem na svou rodnou planetu Furya, kterou chce zachránit před zničením, rozpoutá Riddick brutální útok pomsty. Akčního hrdinu Riddicka v podání Vina Diesela můžete vidět v našich kinech již od 5. září.

Vin Diesel se dostal do povědomí diváků koncem 90. let, když se objevil ve filmech Zachraňte vojína Ryana (1998), xXx (2000) či v dobrodružné sérii Rychle a zběsile (2001–2013), kde ztvárnil nezapomenutelného Dominica Toretta. Mimo jiné se herec může už pár dní chlubit svým jménem na hollywoodském Chodníku slávy.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také