TopStar

1. září 2013 07:50

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Vin Diesel a Fergie se radovali z miminka

Další týden za námi a děla se toho spousta. Zpěvačka Fergie porodila chlapečka a s miminkem se překvapivě ukázal i herec Vin Diesel. Jak se mu povedlo utajit?

Vine, to je tvoje?

Netajil nic, prý není jeho. Ale: "Tenhle sladký andílek zná můj hlas," napsal na Facebook. Chlapeček se totiž narodil jedné zaměstnankyni z jeho show. Vin jen vypadá, že je tvrďák. Ve skutečnosti má děti rád, od roku 2008 vychovává se svou přítelkyní Palomou Jimenéz holčičku.

Fergie má syna

Jmenuje se Axl Jack a táta Josh Duhamel je pýchou bez sebe. Fergie si chce dát pár měsíců mateřskou pauzu.

Novopečená maminka Catherine, vévodkyně z Cambridge, si po pěti týdnech od porodu poprvé oficiálně vyšla na veřejnost. Slušelo jí to a nerozhodila ji ani střelba.

Zatímco Kate a William si užívají rodinného štěstí, herec Michael Douglas zažívá úplně opačné pocity. Vypadá to, že manželství s herečkou Catherine Zeta-Jonesovou nakonec opravdu ztroskotá. Důkaz? Poprvé po letech Michael odcestoval na filmový festival ve francouzském Deaville sám. V roce 1998 se právě zde s Catherine seznámil (první věta zněla: "Chtěl bych být otcem vašich dětí."). Od té doby jezdili každoročně. Až letos ne...

Snad nikdo nečekal, že se Cher stáhne do ústraní. Taky, že ne:

Fotbalisté Plzně v čele se svým kapitánem Pavlem Horváthem (na snímku) postoupili do hlavní soutěže Ligy mistrů. Fakt skvělý úspěch. Ligu mistrů vysíláme na Prima COOL!

A ještě jeden tip ze světa slavných. Pokud máte "halux", nemůžete si dovolit luxusní žabky, ani když jste nejbohatší a nejvlivnější žena showbyznysu!

Sdílejte článek
Štítky diesel liga Fergie Pavel Horváth miminka Michael Douglas Liga mistrů UEFA

Přečtěte si také