TopStar

1. srpna 2023 00:00

Cher hlásí návrat. Babička utržená ze řetězu

Americká zpěvačka Cher (67), která se proslavila nejen hudbou, ale i svými plastickými operacemi, zveřejnila svůj nový klip k novince Woman´s World. Jde o první albový singl.

Nový klip jako první zveřejnil britský deník Daily Mail, posléze se novinka objevila i na Youtube. Ve videoklipu Cher nejen zpívá, ale i tančí, přičemž na své hlavě střídá jednu extravagantní paruku za druhou. Během chvíle se zde objeví i několik tanečnic, které mají reprezentovat různorodost a sílu ženy.

Při pohledu na velmi energické video jen stěží uvěříte, že zpěvačka za tři roky oslaví sedmdesát let. Je ve věku nejen babiček, ale i prababiček. Sama si však vnoučat zatím neužívá a pravděpodobně se jich ani hned tak nedočká. Synové Chaz Bono (narozený jako dcera Chastity) a Elijah Blue jsou stále bezdětní.

Nové album chce rodačka z Kalifornie představit na svém posledním turné, které dostalo vtipný pracovní název Never Can Say Goodbye Tour.

Zatím poslední koncertní šňůru Living Proof: The Farewell Tour, uskutečnila v roce 2002 až 2005. V roce 2008 až 2011 pravidelně Cher vystupovala v lasvegaském Caesar´s Palace.

K jejím největším hitům patří Believe, If I Could Turn Back Time, Take Me Home či I Got You Babe. Během své padesátileté kariéry získala mnoho cen, a to i prestižní Grammy, Oscara, Emmy či Zlaté glóby.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Cher YouTube Bono

Přečtěte si také