TopStar

15. dubna 2019 10:28

Tereza Šulcová

Angelina Jolie a Brad Pitt jsou podle soudce oficiálně single

Angelina Jolie a Brad Pitt jsou oficiálně single. Zatímco bývalý pár pracuje na finalizaci rozvodu, soudce rozhodl, že oba jsou již oficiálně rozvedení. Přesněji, že již nejsou v manželském sňatku, i když na podmínkách rozvodu se stále pracuje.

Rozdělení majetku a péče o děti bude další krok k rozřešení. Ale i bez toho soudce uznal dvojici jako „svobodnou“, i když k rozvodu ještě zdaleka nedošlo. Jolie a Pitt se rozešli v září 2016, přičemž herečka podala žádost o rozvod.

Podle nejnovějších informací, si Angelina rozvod rozmyslela a chce rodinu zachránit. S tím už ale nesouhlasí Brad. Jak se tato zdlouhavá situace nakonec vyřeší není známo. Jasné je, že dvojice je nyní single a rozvod pomalu ale jistě u konce.

Angelina má s Bradem celkem šest potomků, z toho tři vlastní a tři adoptované. Tato dvojice patřila k nejoblíbenějším hollywoodským párům. Důvodem rozpadu manželství má být neshoda ve výchově dětí a nadměrná konzumace alkoholu ze strany manžela.

Brad Pitt se k nadměrnému pití později doznal a nyní je abstinentem. Herečka známá třeba jako Lara Croft si nechala během manželství ze strachu z rakoviny preventivně odebrat prsa i vaječníky. Toto rozhodnutí uskutečnila z důvodu, že podle lékařů měla vysoké riziko rakoviny právě v těchto oblastech. Její maminka na rakovinu prsu zemřela ve věku 56 let. Brad Pitt v tomto rozhodnutí svou bývalou ženu plně podporoval. Fanoušci jsou zklamaní, že k rozvodu nakonec pravděpodobně dojde.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Brad Pitt Angelina Jolie rakovina

Přečtěte si také