TopStar

27. února 2019 13:00

Tereza Šulcová

Angelina Jolie zapózovala se svými šesti dětmi!

Hrdá maminka vyrazila se svými šesti dětmi do New Yorku, kde probíhalo speciální promítání filmového dramatu The Boy Who Harnessed the Wind, který režíroval Chiwetel Ejiofor. Jedná se o jeden z nejlépe hodnocených filmů.

Hollywoodská hvězda (43) se rozhodla navštívit tento týden kino a po dlouhé době se ukázala se všemi svými dětmi na veřejnosti. Během fotografování měla Angelina na tváři úsměv a vypadala spokojeně. Byla pozvána na speciální promítání od Netflixu, který distribuoval film The Boy Who Harnessed the Wind, kde se setkala i s hlavní tváří celého filmu, s režisérem a zároveň hercem Chiwetelwm Ejioforem.

Syn Knox (10), který stojí po Angelině levici, nezapře podobu na svého otce Breda Pitta, stejně tak dcera Vivienne (10). Kromě dvojčat má Jolie s Pittem biologicky ještě jedno dítě, a tím je Shiloh. Narodila se jako dívka, ale nyní začne s hormonální léčbou, aby se z ní stal muž. Rodiče ji ve svém jednání plně podporují. Angelina tvrdí, že Shiloh od malička nechtěla nosit šaty ani sponky ve vlasech, od svého raného dětství se chovala jako chlapec. Další tři děti adoptovala se svým exmanželem. Pax, Zahara i Maddox vypadají spokojeně.

V prosinci se dvojice konečně soudně domluvila ohledně péče o děti. Celý spor trval několik let. Blízký zdroj řekl deníku Sunday Mirror, že celý soudní proces ohledně rozvodu a vypořádání ve věci péče o děti byl dlouhý a vyčerpávající.

„Dvojice si uvědomuje, že musí pracovat na svém přátelství, už kvůli dětem.“ Není ovšem známo, jak soud rozhodl, avšak to vypadá, že Angelina dostala děti do péče. Brad měl děti u sebe naposledy na jeho narozeniny, které oslavil 18. prosince. Alespoň tehdy byl s nimi naposledy viděn médii.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Angelina Jolie

Přečtěte si také