TopStar

11. února 2019 17:08

Tereza Šulcová

Brad Pitt přišel na oslavu 50. narozenin své bývalé manželky Jennifer Anistonové

Nestárnoucí herečka Jennifer Anistonová oslavila své kulatiny - rovných padesát let! Překvapením bylo, když na oslavu dorazil i její bývalý muž Brad Pitt, který se s ní rozvedl v roce 2005 a následně se oženil s Angelinou Jolie. S tou nyní řeší rozvodové vypořádání.

Neuvěřitelných padesát let. Tak tolik oslavila Jennifer Anistonová, která se za posledních třicet let vůbec nezměnila. Oslava se konala tento víkend, a to ve stejnou dobu jako ceny Grammy a BAFTA. Na tento velký den pozvala několik známých tváří, které se ukázaly na její oslavě v luxusním hotelu Sunset Tower v Los Angeles.

Jennifer se proslavila hlavně díky americkému seriálu Přátelé, kde si zahrála Rachel Greenovou. Následně si zahrála v několika filmech jako například Božský Bruce, Hodná holka, Zkus mě rozesmát, Exmanželka za odměnu, Šéfové na zabití nebo v nejnovějších filmu Já, knedlíček.

A jaké celebrity si nenechaly tuto velkolepou událost ujít? Například její kolegyně ze seriálu Přátelé Courteney Coxovou, která si zahrála milovnici pořádku Moniku Gellerovou. Přišel i sexy idol několika žen George Clooney s manželkou Amalou, herečka Reese Witherspoonová, popová zpěvačka Katy Perryová, nechyběl ani lamač dívčích srdcí Orlando Bloom, Sandra Bullocková, Ellen DeGeneresová, Gwyneth Paltrowová, Cindy Crawfordová a mnoho dalších.

Kate Hudsonová, která byla přítomna také zveřejnila na svém Instagramu sérii fotografií z oslavy. „Miluju tyhle ženský,“ napsala pod fotografie. Oslava se vydařila údajně na jedničku a všichni si jí užili ve velkém. I bývalý manžel Brad Pitt.

Portál PEOPLE tvrdí, že Pitt byl na oslavě přítomen skutečně, nešlo o žádný drb a dokonce se objevila na internetu i fotografie, která to dosvědčuje. Herec je na ní zachycen zády k fotoaparátu s naraženým kšiltem v obličeji. Pravděpodobně nechtěl, aby se o jeho návštěvě u své ex dozvěděla média. Že by se jednalo o návrat staré lásky, nebo šlo jen o čistou slušnost?

Sdílejte článek

Přečtěte si také