TopStar

11. května 2019 11:00

Markéta Škorňová

Archiemu nepůjde za kmotra George Clooney. Proč herec nabídku odmítnul?

Populární herec George Clooney (58) o sobě jakožto kmotrovi nemá valné mínění. Podle svých slov není tou správnou volbou pro vévodu a vévodkyni ze Sussexu, lépe řečeno pro jejich prvorozeného synka Arichieho. Proč?

Oblíbený hollywoodský herec George Clooney má s královskou rodinou velmi dobré vztahy. Do královského paláce má vždy dveře otevřené a není žádným tajemstvím, že s Harrym a Meghan ho pojí přátelství. Se svou ženou Amal nemohl chybět ani na královské svatbě.

Novináři proto začali spekulovat o tom, že by právě Clooney mohl být kmotrem prvorozeného syna královského páru. Vždyť se malý Archie narodil i ve stejný den jako herec!

Tuto spekulaci však Clooney okamžitě vyvrátil v show Jimmyho Kimmela. „Byl by to vážně špatný nápad. Já bych kmotrem být neměl. Mám co dělat, abych byl dobrým tátou svým dvojčatům, mohu vás ubezpečit, že já kmotrem rozhodně nebudu,“ vyjádřil se k celé věci herec.

Kdo nakonec novému přírůstku v královské rodině půjde za kmotra, zůstane tajemstvím zřejmě až do posledních dnů. Teď mají maminka Meghan a tatínek Harry čas užívat si společné chvilky s malým synkem v soukromí jejich panství.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry George Clooney Archie Meghan Merkle

Přečtěte si také